GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybkie pytanie: Jaki program do pad=myszka ?

08.01.2008
19:45
[1]

mycha921 [ Invisible ]

Szybkie pytanie: Jaki program do pad=myszka ?

Pamiętam, że był program, który umożliwiał wykorzystanie kontrolera gier jako myszke :P
Przypomnicie mi ? Chyba coś nie umiem szukać w googlach :/

08.01.2008
20:09
[2]

mycha921 [ Invisible ]

w gore

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.