GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Virtua Fighter

08.01.2008
19:41
[1]

poter08 [ Junior ]

Virtua Fighter

Która część zrobiła na was największe wrażenie? Którą polecacie?

08.01.2008
19:43
[2]

Volk [ Senator ]

Gralem tylko w jedynke. Zrobila na mnie wrazenie tym, ze mozna bylo chodzic na okolo planszy :)

10.01.2008
16:52
smile
[3]

Bojak [ Don ]

Żadna/żadnej...

Polecam tą najnowszą.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.