poter08 [ Junior ]
Virtua Fighter
Która część zrobiła na was największe wrażenie? Którą polecacie?
Volk [ Senator ]
Gralem tylko w jedynke. Zrobila na mnie wrazenie tym, ze mozna bylo chodzic na okolo planszy :)

Bojak [ Don ]
Żadna/żadnej...
Polecam tą najnowszą.