GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwne pytanie - Jak zbudować IEM?

08.01.2008
19:37
[1]

Oflo [ Legionista ]

Dziwne pytanie - Jak zbudować IEM?

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie kwestia impulsu elektromagnetycznego. Szukałem w internecie jak go zbudować, ale niestety nie znalazłem przejżystej odpowiedzi na moje pytanie. A czy ktoś z was ma jakieś info. na ten temat, albo pomoże mi znaleźć? Chodzi mi o taki do którego nie będzie potrzebny ładunek wybuchowy bo nie chciałbym spalić pół mieszkania.

08.01.2008
19:41
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

impuls ? może zacznij od samego pola EM ?

08.01.2008
19:42
[3]

Van Gray [ Tengu ]

W jednym z numerów Młodego Technika był obszerny materiał na ten temat.

08.01.2008
19:45
[4]

Oflo [ Legionista ]

Shaybeck - Chodzi mi żeby zepsuć chociaż jedno małe radio... Za pola dziękuję (bo nawet nie wiem do czego to służy ;))

Van Gray - A masz może dostęp do tego numeru? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.