Oflo [ Legionista ]
Dziwne pytanie - Jak zbudować IEM?
Ostatnio bardzo zainteresowała mnie kwestia impulsu elektromagnetycznego. Szukałem w internecie jak go zbudować, ale niestety nie znalazłem przejżystej odpowiedzi na moje pytanie. A czy ktoś z was ma jakieś info. na ten temat, albo pomoże mi znaleźć? Chodzi mi o taki do którego nie będzie potrzebny ładunek wybuchowy bo nie chciałbym spalić pół mieszkania.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
impuls ? może zacznij od samego pola EM ?
Van Gray [ Tengu ]
W jednym z numerów Młodego Technika był obszerny materiał na ten temat.
Oflo [ Legionista ]
Shaybeck - Chodzi mi żeby zepsuć chociaż jedno małe radio... Za pola dziękuję (bo nawet nie wiem do czego to służy ;))
Van Gray - A masz może dostęp do tego numeru? :)