GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z Mu Online

08.01.2008
19:11
smile
[1]

Śmiałuś [ Konsul ]

problem z Mu Online

Mam taki problem.Mianowice gdy włączam Mu , to po paru minutach zawiesza się i słychac dziwny szum.Chciałem sobie pograć w to mu.(wymagania są dobre, net 512kb/s więc powinno działać )

08.01.2008
19:17
[2]

Śmiałuś [ Konsul ]

!!pomocy!!

08.01.2008
19:19
[3]

pr0_gamer [ Konsul ]

Chciałem sobie pograć w to mu.
- Znaczy się, już nie chcesz? no to po co zawracasz głowę...

08.01.2008
19:23
[4]

Śmiałuś [ Konsul ]

chce :P

08.01.2008
20:43
[5]

Śmiałuś [ Konsul ]

wiecie o co chodzi?

08.01.2008
20:45
[6]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Spróbuj nowe stery zainstalować do karty .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.