
Śmiałuś [ Konsul ]
problem z Mu Online
Mam taki problem.Mianowice gdy włączam Mu , to po paru minutach zawiesza się i słychac dziwny szum.Chciałem sobie pograć w to mu.(wymagania są dobre, net 512kb/s więc powinno działać )
Śmiałuś [ Konsul ]
!!pomocy!!
pr0_gamer [ Konsul ]
Chciałem sobie pograć w to mu.
- Znaczy się, już nie chcesz? no to po co zawracasz głowę...
Śmiałuś [ Konsul ]
chce :P
Śmiałuś [ Konsul ]
wiecie o co chodzi?
MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Spróbuj nowe stery zainstalować do karty .