
glen dżonson [ mistrz IBF ]
głupoty na forum onetu
zawsze tam są głupoty pisane no ale to co przedchwilą zobaczyłem...
dlaczego ludzie tak robią ?
no ja tego nie rozumiem
co im sprawia przyjemność że wpisze się ktoś,nie podając jakiejś sensownej odpowiedzi,no ale jakie pytanie taka odpowiedż...
u nas to już by był ban na szybciora.....
aha dajcie jakieś głupie ,ale jednocześnie przerażające swoją głupotą takie wpisy co w onecie znależliście albo na innym ,,medium''

rpn [ ... ]
Faktycznie ułomne :D

darek_dragon [ 42 ]
Neostrada
Nikt z nas nie jest tak głupi, jak my wszyscy razem :)
_Apple_Mac [ Centurion ]
Nie ma się czym podniecać, i przeszukiwać onet, w poszukiwaniu takich "kwiatów", skoro i tu ich pełno...
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ale głupie

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
lol lol lol dead dead
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
FAQ onet
Jak i co pisać?
Przede wszystkim na temat. Ludzie, którzy czytają Forum chcą poznać opinie innych na dany temat – po to tu weszli.

Volk [ Senator ]
Praktycznie pod kazdym newsem jest cos w tym stylu :)

Sułtan [ Pretorianin ]
apple---> co prawda to prawda tyle że tu taki wątek zaraz leci...ale zdarzaja się ;P
ten z onetu to wogole.....nie wiadomo do czego to pasuje....odpowiedzi też genialne... :/
ale u nas wysyp takich wątków jest na wakacjach i tylko pilni i uważni GOLowicze dopatruja sie takich ;P bo oczywiście zaraz lecą ;P ale i tak nie wszystkie ;P
Ja nie zapomne pewnej perełki na której położyłem sie na ziemi ze śmiechu ;P wątek o tytule "mam problem...." a w treści "żyję....." odpowiedzi były boskie ;P
edit.
wątek oczywiście z naszego pięknego forum ;P

Puchciol [ Pretorianin ]
LoL
Tomatos [ Pretorianin ]
Lol
reksio [ Q u e e r ]
Nie bez powodu powstało: "Jesteś głupi jak komentarz na Onecie".
Komentarz "Śmierć krawcom" mnie zniszczył :D
Andruskill [ Pretorianin ]
Tu masz linka
ponieważ cała strona to shit

D3O [ Konsul ]
Typowe dla Onetu. Szkoda czytać, chociaż czasami trafi się naprawdę niezły temat i komentarz :)

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
Komentarze na Onecie sa tak glubie, by ludzie na innym forum mogli sie z tego smiac...
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Njabardziej podobał mi się komentarz na temat tego, kto powinien być supportem (polskim oczywiście) na koncercie Linkin Park, który odbył się w czerwcu 2007 w Chorzowie. Jakiś myśliciel powiedział, że idealnym supportem był bym Rubik! Co z tego, że tworzy on kompletnie inną muzykę niż Linkin Park. Ważne, że jest on najlepszym poslkim muzykiem

Leilong [ STARSCREAM ]
Jak czytam kkomentarze na onecie to tak jakbym czytał basha :D
Ale to jeszcze cienkie:P Widziałem na tam sporo głupszych tekstów, nie potrafie teraz zacytować ale one dosłownie porażały ;).
Dlatego też nie czytam komentów na onecie.