GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

głupoty na forum onetu

08.01.2008
18:57
smile
[1]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

głupoty na forum onetu

zawsze tam są głupoty pisane no ale to co przedchwilą zobaczyłem...



dlaczego ludzie tak robią ?
no ja tego nie rozumiem
co im sprawia przyjemność że wpisze się ktoś,nie podając jakiejś sensownej odpowiedzi,no ale jakie pytanie taka odpowiedż...
u nas to już by był ban na szybciora.....
aha dajcie jakieś głupie ,ale jednocześnie przerażające swoją głupotą takie wpisy co w onecie znależliście albo na innym ,,medium''

08.01.2008
18:58
smile
[2]

rpn [ ... ]

Faktycznie ułomne :D

08.01.2008
18:59
smile
[3]

darek_dragon [ 42 ]

Neostrada

Nikt z nas nie jest tak głupi, jak my wszyscy razem :)

08.01.2008
19:00
[4]

_Apple_Mac [ Centurion ]

Nie ma się czym podniecać, i przeszukiwać onet, w poszukiwaniu takich "kwiatów", skoro i tu ich pełno...

08.01.2008
19:03
[5]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ale głupie

08.01.2008
19:05
smile
[6]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

lol lol lol dead dead

08.01.2008
19:06
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

FAQ onet

Jak i co pisać?

Przede wszystkim na temat. Ludzie, którzy czytają Forum chcą poznać opinie innych na dany temat – po to tu weszli.

08.01.2008
19:07
smile
[8]

Volk [ Senator ]

Praktycznie pod kazdym newsem jest cos w tym stylu :)

08.01.2008
19:10
smile
[9]

Sułtan [ Pretorianin ]

apple---> co prawda to prawda tyle że tu taki wątek zaraz leci...ale zdarzaja się ;P
ten z onetu to wogole.....nie wiadomo do czego to pasuje....odpowiedzi też genialne... :/

ale u nas wysyp takich wątków jest na wakacjach i tylko pilni i uważni GOLowicze dopatruja sie takich ;P bo oczywiście zaraz lecą ;P ale i tak nie wszystkie ;P

Ja nie zapomne pewnej perełki na której położyłem sie na ziemi ze śmiechu ;P wątek o tytule "mam problem...." a w treści "żyję....." odpowiedzi były boskie ;P

edit.
wątek oczywiście z naszego pięknego forum ;P

08.01.2008
19:26
smile
[10]

Puchciol [ Pretorianin ]

LoL

08.01.2008
19:27
[11]

Tomatos [ Pretorianin ]

Lol

08.01.2008
19:32
[12]

reksio [ Q u e e r ]

Nie bez powodu powstało: "Jesteś głupi jak komentarz na Onecie".

Komentarz "Śmierć krawcom" mnie zniszczył :D

08.01.2008
19:36
[13]

Andruskill [ Pretorianin ]

Tu masz linka
ponieważ cała strona to shit

08.01.2008
19:57
smile
[14]

D3O [ Konsul ]

Typowe dla Onetu. Szkoda czytać, chociaż czasami trafi się naprawdę niezły temat i komentarz :)

08.01.2008
20:00
smile
[15]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Komentarze na Onecie sa tak glubie, by ludzie na innym forum mogli sie z tego smiac...

08.01.2008
20:03
[16]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Njabardziej podobał mi się komentarz na temat tego, kto powinien być supportem (polskim oczywiście) na koncercie Linkin Park, który odbył się w czerwcu 2007 w Chorzowie. Jakiś myśliciel powiedział, że idealnym supportem był bym Rubik! Co z tego, że tworzy on kompletnie inną muzykę niż Linkin Park. Ważne, że jest on najlepszym poslkim muzykiem

08.01.2008
20:13
smile
[17]

Leilong [ STARSCREAM ]

Jak czytam kkomentarze na onecie to tak jakbym czytał basha :D

Ale to jeszcze cienkie:P Widziałem na tam sporo głupszych tekstów, nie potrafie teraz zacytować ale one dosłownie porażały ;).

Dlatego też nie czytam komentów na onecie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.