
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
365 * 18 przeżytych dni :)
A więc dziś o godzinie 19, mija dokładnie 18 lat od moich narodzin :)
Pewnie większość z forum mnie nie kojarzy i prawie nikogo nie zainspiruje mój temat, aczkolwiek... Chciałem się pochwalić tą, jakże wspaniałą dla mnie nowiną ;) Po obiedzie odbyła się "degustacja" wina z tatusiem, a z moją kochaną Dziewczynką nareszcie wszystko jest cudownie, jak dawniej - dlatego bardzo miło zapowiada się ta "wasza" dorosłość ;)
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie życzenia ;)

_Apple_Mac [ Centurion ]
Wszystkiego Najlepszego

boskijaro [ Senator ]
Czekamy na murzynka

darek_dragon [ 42 ]
Wszystkiego najlepszego! Co robiłeś 29 lutego w lata przestępne? ;)

Lolter [ Totally ]
Wszystkiego najlepszego.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Najlepszego!
rpn [ ... ]
Wszystkiego dobrego!

elo.ziom [ Pretorianin ]
18 lat, a liczyc nie potrafi... Nie wziąłeś pod uwage lat przestępnych :)
Wszystkiego najlepszego! :)

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]
Najlepszego !

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Wszystkiego Najlepszego w tych najjgorszyccch dniach

Mac94 [ TF2 Player ]
Wszystkiego najlepszego!
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Wszystkiego najlepszego!!!
promyczek303 [ sunshine ]
spełnienia marzen ;)

Volk [ Senator ]
Udanej imprezy!

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
No to macie, bo się czepiacie :P
365 * 14 + 366 * 4
Chyba tak ;)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
Wszystkiego najlepszego!;D
szuruburu- xD

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Noo, szuru-buru pozamiatał, wymiótł i wogóle szaleństwo! Co najwazniejsze - zabłysnął swoim intelektem na poziomie tego "murzynka" :) Już nic nie uratuje tego wątku ;]