GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

365 * 18 przeżytych dni :)

08.01.2008
18:55
smile
[1]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

365 * 18 przeżytych dni :)

A więc dziś o godzinie 19, mija dokładnie 18 lat od moich narodzin :)
Pewnie większość z forum mnie nie kojarzy i prawie nikogo nie zainspiruje mój temat, aczkolwiek... Chciałem się pochwalić tą, jakże wspaniałą dla mnie nowiną ;) Po obiedzie odbyła się "degustacja" wina z tatusiem, a z moją kochaną Dziewczynką nareszcie wszystko jest cudownie, jak dawniej - dlatego bardzo miło zapowiada się ta "wasza" dorosłość ;)
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie życzenia ;)

08.01.2008
18:56
smile
[2]

_Apple_Mac [ Centurion ]

Wszystkiego Najlepszego

08.01.2008
18:56
smile
[3]

boskijaro [ Senator ]

Czekamy na murzynka

08.01.2008
18:56
smile
[4]

darek_dragon [ 42 ]

Wszystkiego najlepszego! Co robiłeś 29 lutego w lata przestępne? ;)

08.01.2008
18:57
smile
[5]

Lolter [ Totally ]

Wszystkiego najlepszego.

08.01.2008
18:57
smile
[6]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Najlepszego!

08.01.2008
18:57
[7]

rpn [ ... ]

Wszystkiego dobrego!

08.01.2008
18:57
smile
[8]

elo.ziom [ Pretorianin ]

18 lat, a liczyc nie potrafi... Nie wziąłeś pod uwage lat przestępnych :)

Wszystkiego najlepszego! :)

08.01.2008
18:58
smile
[9]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Najlepszego !

08.01.2008
18:59
smile
[10]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Wszystkiego Najlepszego w tych najjgorszyccch dniach

08.01.2008
19:02
smile
[11]

Mac94 [ TF2 Player ]

Wszystkiego najlepszego!

08.01.2008
19:02
[12]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Wszystkiego najlepszego!!!

08.01.2008
19:03
smile
[13]

szuru-buru [ The Outsider ]

Najlepszego!

Murzynek raz


365 * 18 przeżytych dni :) - szuru-buru
08.01.2008
19:04
[14]

promyczek303 [ sunshine ]

spełnienia marzen ;)

08.01.2008
19:06
smile
[15]

Volk [ Senator ]

Udanej imprezy!

08.01.2008
19:06
smile
[16]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

No to macie, bo się czepiacie :P

365 * 14 + 366 * 4

Chyba tak ;)

08.01.2008
19:13
[17]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

Wszystkiego najlepszego!;D

szuruburu- xD

08.01.2008
19:18
smile
[18]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Noo, szuru-buru pozamiatał, wymiótł i wogóle szaleństwo! Co najwazniejsze - zabłysnął swoim intelektem na poziomie tego "murzynka" :) Już nic nie uratuje tego wątku ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.