GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głosowanie na płytę rocku AD 2007 !!

08.01.2008
18:45
smile
[1]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Głosowanie na płytę rocku AD 2007 !!

Co wy na to ? :) Pojawi się pewnie wiele ciekawych propozycji dzięki, którym będzie można poszerzyć nasze horyzonty muzyczne.

Podajemy 5 albumów. Za I miejsce płytka dostaje 5 pkt za II 4pkt etc.....
Dozwolone są propozycje z każdego gatunku ( wyjątkowo :p )


I.
II.
III.
IV.
V.

08.01.2008
18:51
[2]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

I. MINSK - The Ritual Fires Of Abadonment
II. NEUROSIS - Given To The Rising
III. Ulver - Shadows Of The Sun
IV. PRIMORDIAL - To The Nameless Dead
V. Manes - How the World Came to an End

PS: Tylko albumy studyjne

08.01.2008
18:58
[3]

martusi_a [ Celestial ]

Z każdego gatunku w zakresie rocka, tak? :)

I. MINSK - The Ritual Fires Of Abandonment
II. ULVER - Shadows Of The Sun
III. ANTIMATTER - Leaving Eden
IV. ROSETTA - Wake/Lift
V. ELECTRIC WIZARD - Witchcult Today

Za mało. Zabrakło mi miejsca na Neurosis, Yakuza, Porcupine Tree, Fair to Midland, Thee Maldoror Kollective i Transmission0 :(((

Off top:
Ładny masz stopień, Zgredku ;)

08.01.2008
19:00
smile
[4]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

I. Robert Wyatt - Comicopera.

To nie jest płyta do ścigania się w konkursach (chociaż z tego co słyszałem Dziennik uznał ją za płytę roku), więc nie podaję 5 płyt, kto zechce, zapozna się.

08.01.2008
19:10
[5]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nie do końca jestem przekonany co do kolejności, ale i tak te płyty nie wygrają konkursu więc kij z tym :)

I. Cock Sparrer - Here We Stand
II. Turbonegro - Retox
III. Bulbulators - Aut Punk Aut Nihil
IV. Madball - Infiltrate The System
V. 999 - Death In Soho

rezerwa:
Miguel & The Living Dead
Anti Nowhere League
Dropkick Murphys
Nekromantix
The Bones
The Dumbs
Niters
Ulver

08.01.2008
19:10
[6]

Lilus [ The Feline Gunslinger ]

I LCD Soundsystem "Sound of Silver"
II Radiohead "In Rainbows"
III Timbaland "Shock Value"
IV The Good The Bad and The Queen "The Good The Bad and The Queen"
V The Chemical Brothers "We Are The Night"

ranking i tak nie miarodajny, bo wszystkich płyt 2007 chyba nikt nie słyszał, ale to z tego, co słyszałam i przyszło na myśl ;)

08.01.2008
19:12
[7]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Swoje listy pogrubiajcie to będzie łatwiej pozniej zliczyć

#3
:D

edyta podpowiada :

Lista zawierająca RadioHead będzie również wliczana do plebiscytu !!!

;)

08.01.2008
19:13
[8]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

I. MINSK - The Ritual Fires Of Abandonment
II. ULVER - Shadows Of The Sun
III. ANTIMATTER - Leaving Eden
IV. ROSETTA - Wake/Lift
V. ELECTRIC WIZARD - Witchcult Today

08.01.2008
19:13
[9]

Kurdt [ Legend ]

I Muchy "Terroromans"
II Tigercity "Pretend Not To Love EP"
III Queens of the Stone Age "Era Vulgaris"
IV Sally Shapiro "Disco Romance"
V LCD Soundsystem "Sound of Silver"

08.01.2008
19:18
[10]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

I Down - Over The Under
II Nine Inch Nails - Year Zero
III Monster Magnet - 4 Way Diablo
IV Type O Negative - Dead Again
V Korn - Untitled

Mało podsumowanie (przekopiuje z rockmetal.pl)
Godne polecenia: (8 - 9)
Type O Negative - Dead Again
Nine Inch Nail - Year Zero -> Nie spodziewałem się, że takie granie może mi się spodobać.
Korn - Untitled

Warto posłuchać: (7)
Ozzy Osbourne - Black Rain
Velvet Revolver - Libertad -> Ciekawie, ale gorzej niż na debiucie.
Monster Magnet - 4 Way Diablo -> Dosyć nierówna płyta. Pierwsze 7, 8 utworów jest dobre (bardzo dobre), reszta reszta jest wyraźnie gorsza
Ulver - Shadow Of The Sun
Puscifer - V for Vagina
Down - Over The Under -> Dochodzę do wniosku, że jest to najlepsza płyta wydana przez Down i tak jak obie poprzednie jest ona na podobnym wysokim poziomie.
Serj Tankian - Elect The Dead
Minsk - Ritual Fires of Abandonment
Norther - No Way Back EP
Soilwork - Sworn To A Great Divide

W porządku, nic nazdwyczajnego: (6)
Apocalyptica - Worlds Collide
Dark Tranquillity - Fiction
Tomahawk - Anonymous
Drowning Pool - Full Circle -> Bardzo nierówna płyta. Kilka świetnych utworów (Full Circle, Enemy, Soldiers, 37 Stiches, Reason Im Alive), a reszta taka byle jaka.
Exodus - The Atrocity Exhibition...Exhibit
Dropkick Murphys - The Meanest Of Times

Pitu pitu: (5-4)
Helloween - Gambling With The Devil
Scorpions - Humanity
Engel - Absolute Design
Riverside - Rapid Eye Movement -> Z każdym albumem jest imho gorzej, kawałki nie mają już tej energii co na debiucie. Jest coraz więcej smęcenia.
Korn - Unplugged

Omijać z daleka:
Linkin Park - Minutes To Midnight -> poza Bleeding Out i What I've Done na tej płycie nie ma nic ciekawego
HIM - Venus Doom
Megadeth - United Abominations -> przesłuchałem może z 5 razy, więcej nie miałem ochoty

08.01.2008
19:20
[11]

Taven [ Generaďż˝ ]

Znowu?

I Thief - Sunchild
II Muchy - Terroromans
III Sally Shapiro - Disco Romance
IV Drivealone - The Letitout
V Animal Collective - Strawberry Jam

09.01.2008
16:43
[12]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

up?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.