GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oceny. Jak to się liczy?

08.01.2008
18:44
smile
[1]

Tolbad [ Legionista ]

Oceny. Jak to się liczy?

Witam.

Czy ktos wie jak się liczy np. 4=, 4-, 4+ ?

Z tego co pamietam 4+ to było 4,5...

08.01.2008
18:45
smile
[2]

Volk [ Senator ]

eee... o co chodzi?

08.01.2008
18:46
[3]

darek_dragon [ 42 ]

Zależy od nauczyciela.

08.01.2008
18:46
[4]

Tolbad [ Legionista ]

O to że ile dokładnie jest 4- . i nie wiem ile to jest 3,75 czy inaczej??

08.01.2008
18:47
smile
[5]

N2 [ negroz ]

4- to 3 i 3/4
4= to 3 i 1/2
4+ to 4 i 1/4

08.01.2008
18:48
[6]

Tolbad [ Legionista ]

N2 --> dzięki

09.01.2008
12:01
smile
[7]

Puchciol [ Pretorianin ]

nie wiem o co chodzi.......

09.01.2008
12:06
[8]

req_ [ wet and dirty ]

4= to bardzo słaba czwórka
4- to słaba czwórka
4 to zwykła czwórka (!)
4+ to mocna czwórka

U mnie były jeszcze piątki z uśmieszkiem, ale nie wiem jak to się liczyło --->


Oceny. Jak to się liczy? - req_
09.01.2008
12:08
[9]

Vader [ Legend ]

Najbrdziej konkret oceny są na polibudzie. Nie ma minusów ale są plusy - i wszystko jasne.

09.01.2008
12:09
[10]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

A u mnie koleś ostatnio z histologii dostał 3 z 3 minusami :P Ciekawe, jak mu to policzą do średniej.

09.01.2008
12:10
[11]

req_ [ wet and dirty ]

To lepsze niż piątka w pięciu kratkach.

09.01.2008
12:10
smile
[12]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

jak ktoś wyżej powiedział zależy od nauczyciela:

u nas 4- to 3.75
a 4+ to 4.5
i wszystko jasne

09.01.2008
12:15
[13]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Vader - no chyba nie tylko na polibudzie tak jest. :)

09.01.2008
12:23
[14]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

A u nas zawsze mowili, ze ocena ocenie nierowna, 4 z kartkowki to nie to samo co 4 z klasowki i mozemy sobie odpuscic samodzielne liczenie sredniej,zeby potem przylazic i narzekac "a bo ja liczylem i mi wypada". Za to np. z matmy przy wystawianiu ocen byli fair i czasem sami mowili, albo masz 3, albo poprawisz mi to i to i jak dobrze napiszesz dostaniesz 4.

09.01.2008
12:41
[15]

Vader [ Legend ]

sparrhawk --> No pewnie nie, na panstwowych oglnie chyba tak jest. Ale juz na prywatnych sa czasem jakies kombinacje. Nie wiem, nie znam sie. Pamietam tylko jak bylo za moich czasow:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.