
Tolbad [ Legionista ]
Oceny. Jak to się liczy?
Witam.
Czy ktos wie jak się liczy np. 4=, 4-, 4+ ?
Z tego co pamietam 4+ to było 4,5...

Volk [ Senator ]
eee... o co chodzi?
darek_dragon [ 42 ]
Zależy od nauczyciela.
Tolbad [ Legionista ]
O to że ile dokładnie jest 4- . i nie wiem ile to jest 3,75 czy inaczej??

N2 [ negroz ]
4- to 3 i 3/4
4= to 3 i 1/2
4+ to 4 i 1/4
Tolbad [ Legionista ]
N2 --> dzięki

Puchciol [ Pretorianin ]
nie wiem o co chodzi.......
req_ [ wet and dirty ]
4= to bardzo słaba czwórka
4- to słaba czwórka
4 to zwykła czwórka (!)
4+ to mocna czwórka
U mnie były jeszcze piątki z uśmieszkiem, ale nie wiem jak to się liczyło --->
Vader [ Legend ]
Najbrdziej konkret oceny są na polibudzie. Nie ma minusów ale są plusy - i wszystko jasne.
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
A u mnie koleś ostatnio z histologii dostał 3 z 3 minusami :P Ciekawe, jak mu to policzą do średniej.
req_ [ wet and dirty ]
To lepsze niż piątka w pięciu kratkach.

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
jak ktoś wyżej powiedział zależy od nauczyciela:
u nas 4- to 3.75
a 4+ to 4.5
i wszystko jasne
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Vader - no chyba nie tylko na polibudzie tak jest. :)
Loiosh [ Generaďż˝ ]
A u nas zawsze mowili, ze ocena ocenie nierowna, 4 z kartkowki to nie to samo co 4 z klasowki i mozemy sobie odpuscic samodzielne liczenie sredniej,zeby potem przylazic i narzekac "a bo ja liczylem i mi wypada". Za to np. z matmy przy wystawianiu ocen byli fair i czasem sami mowili, albo masz 3, albo poprawisz mi to i to i jak dobrze napiszesz dostaniesz 4.
Vader [ Legend ]
sparrhawk --> No pewnie nie, na panstwowych oglnie chyba tak jest. Ale juz na prywatnych sa czasem jakies kombinacje. Nie wiem, nie znam sie. Pamietam tylko jak bylo za moich czasow:)