
napalm176 [ Legionista ]
Co sądzicie o tym kawałku?
Wg mnie ta piosenka jest wspaniała. Pozwala odzyskać wiarę w siebie i we własne możliwości :-). Wystarczy wsłuchać się w text. Polecam ją każdemu po ciężkim, nieudanym dniu a zwłaszcza osobom, które chcą coś komuś udowodnić na przekór systemowi społecznemu ;-).

napalm176 [ Legionista ]
No, nikt nie przesłuchał?
Vidos [ Legend ]
Piosenka ładna, spokojna taka bardziej przytulanka, ale myślę że przy niej bardziej to można by było załapać doła, szczególnie osoby nieznające języka.
Kurdt [ Legend ]
Pipczenie.

napalm176 [ Legionista ]
Vidos---> No właśnie, trzeba znać język, sporo tam sformułowań takich jak "śnię, że jestem mistrzem, widzę, że jestem mistrzem" albo "wiem, że mogę to zrobić, nieważne, co inni powiedzą". Ta piosenka jest bliska memu sercu :-).
Kurdt---> Nie ma to jak konstruktywna krytyka, hehe :-D!