GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sądzicie o tym kawałku?

08.01.2008
18:27
smile
[1]

napalm176 [ Legionista ]

Co sądzicie o tym kawałku?



Wg mnie ta piosenka jest wspaniała. Pozwala odzyskać wiarę w siebie i we własne możliwości :-). Wystarczy wsłuchać się w text. Polecam ją każdemu po ciężkim, nieudanym dniu a zwłaszcza osobom, które chcą coś komuś udowodnić na przekór systemowi społecznemu ;-).

08.01.2008
18:31
smile
[2]

napalm176 [ Legionista ]

No, nikt nie przesłuchał?

08.01.2008
18:32
[3]

Vidos [ Legend ]

Piosenka ładna, spokojna taka bardziej przytulanka, ale myślę że przy niej bardziej to można by było załapać doła, szczególnie osoby nieznające języka.

08.01.2008
18:33
[4]

Kurdt [ Legend ]

Pipczenie.

08.01.2008
18:39
smile
[5]

napalm176 [ Legionista ]

Vidos---> No właśnie, trzeba znać język, sporo tam sformułowań takich jak "śnię, że jestem mistrzem, widzę, że jestem mistrzem" albo "wiem, że mogę to zrobić, nieważne, co inni powiedzą". Ta piosenka jest bliska memu sercu :-).
Kurdt---> Nie ma to jak konstruktywna krytyka, hehe :-D!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.