
Leilong [ STARSCREAM ]
Film studniówkowy :P
W tym roku, a właściwie za 3 tygodnie mam studniówke. Niestety z klasą jeszcze nie wiemy jaki zrobimy filmik do tej imprezy. Jest w klasie kilka beznadziejnych i utartych pomysłów. Czy Wy może znacie, widzieliście albo macie pomysły na jakieś ciekawe "produkcje" ? ;P
PS. jednym z naszych jest ukazanie różnic w 1,2 i 3 klasie, oraz pogoń z policją, ale to 2. jest bardzo pospolite.

rpn [ ... ]
Niech ktoś przyjedzie do szkoły polonezem.I już z samym autkiem można wymyślić dużo pomysłów np.wsadzić tam wychowawcę i pchać/ochraniać/atakować :)
Kurdt [ Legend ]
A jak już przyjedziecie tym polonezem, to zatańczcie dookoła niego poloneza. O.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
niech ktoś przyjedzie polonezem i wszyscy się nad nim podpiszcie
yasiu [ Senator ]
pokazcie wszyscy tylki, a na posladach wypiszcie imie i nazwisko wychowawcy =]
u mnie w szkole wisialo w gablocie takie zdjecie druzyny harcerskiej =]

Leilong [ STARSCREAM ]
Ma ktoś jeszcze jakieś "błyskotliwe" pomysły?

.Albatros [ Pretorianin ]
Ja bym zrobił filmik jak na teledysku "Pink Floyd - Another Brick in the Wall" obowiązkowo z ujęciem jak wychowawca łoi batem kilku kujonów ;-)