GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Film studniówkowy :P

08.01.2008
18:20
smile
[1]

Leilong [ STARSCREAM ]

Film studniówkowy :P

W tym roku, a właściwie za 3 tygodnie mam studniówke. Niestety z klasą jeszcze nie wiemy jaki zrobimy filmik do tej imprezy. Jest w klasie kilka beznadziejnych i utartych pomysłów. Czy Wy może znacie, widzieliście albo macie pomysły na jakieś ciekawe "produkcje" ? ;P

PS. jednym z naszych jest ukazanie różnic w 1,2 i 3 klasie, oraz pogoń z policją, ale to 2. jest bardzo pospolite.

08.01.2008
18:25
smile
[2]

rpn [ ... ]

Niech ktoś przyjedzie do szkoły polonezem.I już z samym autkiem można wymyślić dużo pomysłów np.wsadzić tam wychowawcę i pchać/ochraniać/atakować :)

08.01.2008
18:26
[3]

Kurdt [ Legend ]

A jak już przyjedziecie tym polonezem, to zatańczcie dookoła niego poloneza. O.

08.01.2008
18:29
[4]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

niech ktoś przyjedzie polonezem i wszyscy się nad nim podpiszcie

08.01.2008
18:30
[5]

yasiu [ Senator ]

pokazcie wszyscy tylki, a na posladach wypiszcie imie i nazwisko wychowawcy =]

u mnie w szkole wisialo w gablocie takie zdjecie druzyny harcerskiej =]

08.01.2008
20:15
smile
[6]

Leilong [ STARSCREAM ]

Ma ktoś jeszcze jakieś "błyskotliwe" pomysły?

08.01.2008
20:28
smile
[7]

.Albatros [ Pretorianin ]

Ja bym zrobił filmik jak na teledysku "Pink Floyd - Another Brick in the Wall" obowiązkowo z ujęciem jak wychowawca łoi batem kilku kujonów ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.