GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najstarszy filmik świata ....

08.01.2008
18:13
smile
[1]

szymon_majewski [ Senator ]

Najstarszy filmik świata ....

Pamiętacie?

08.01.2008
18:29
smile
[2]

Tirane [ Konsul ]

Pierwszy raz widze - chyba jest dla mnie za stary

08.01.2008
18:35
smile
[3]

Volk [ Senator ]

Ja tez pierwszy raz widze.

08.01.2008
18:36
smile
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Tez nie znam.

08.01.2008
18:38
smile
[5]

szuru-buru [ The Outsider ]

Ja też nigdy go nie widziałem.....

08.01.2008
18:39
smile
[6]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Pierwszy raz Widzę

08.01.2008
18:42
smile
[7]

_Pikuś_ [ House music ]

Oj słabiutko panowie z wami. Baaardzo stary filmik!

08.01.2008
18:42
[8]

Vidos [ Legend ]

Kolejna reklama, nie widziałem.
Dlaczego najstarszy ?

08.01.2008
18:50
smile
[9]

darek_dragon [ 42 ]

To bardzo stary filmik. Pamiętam go jeszcze z czasów SDI :)

08.01.2008
19:04
[10]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Chyba za stary, bo rowniez nie znalem :D

09.01.2008
00:59
[11]

Aceofbase [ El Mariachi ]

"Najstarszy filmik świata ...."
musze sie z tym okresleniem nie zgodzic, tu jest cos zgola starszego:

09.01.2008
01:17
[12]

©®© [ Generaďż˝ ]

1 raz widziałem :P

09.01.2008
01:31
smile
[13]

WolverineX [ Legend ]

a znacie ten




taa stara ekipa powinna znac

09.01.2008
01:32
[14]

Weakando [ Senator ]

darek_dragon ---> Na SDI pewnie sie ladowal kolo godziny :P Też miałem i pamiętam ten ból.

09.01.2008
01:47
smile
[15]

Mortan [ ]

znam, jestem pr0

09.01.2008
01:48
smile
[16]

Volk [ Senator ]

Ja znam [13] ale nic dziwnego, ze starej ekipy jestem :)

09.01.2008
01:51
smile
[17]

Mortan [ ]

Nie wiem czy sobie niektorzy zdaja sprawe, ze kiedys nie bylo youtuba i trakie filmiki krazyly po necie roznymi pokretnymi drogami :)

jeden z moich ulubionychz tego okresu

09.01.2008
01:56
smile
[18]

Pilotiusz [ Pretorianin ]



film tylko 30 lat ma, ale brodacz wymiata :)

09.01.2008
01:58
[19]

WolverineX [ Legend ]

Mortan , hehe znam :)

a jakim pokretnymi drogami... ftp :P

09.01.2008
01:59
smile
[20]

Volk [ Senator ]

Pamietam jak kumpel przyniosl mi ten filmik z dyskiem twardym to kopara mi opadla wtedy :)

Albo sciaganie 100 mb Getaway in Stockholm na modemie 56k przez numer dostepowy TPSA. Szlo chyba z 8 godzin a i to tylko dlatego, ze caly czas mialem maksymalny transfer :D

09.01.2008
02:03
[21]

WolverineX [ Legend ]

a znajta to ?
oryginal

spcial modified edition


ja na swoim 56kbps ssalem przez kazzee a potem ftp filmiki po 700mb
powiem ze lecialo dniami :)

a juz o pingach w Q3 nie wspomnie, i tym wkurzajacym co na niektorych serwerach ' tylko lacza 128kbps+ moga sie laczyc'

albo jak stawialo sie serek do q3, i sie dziwilo czemu ja mam pink 0 a reszta po 10 000
hehehe ;D


09.01.2008
02:05
[22]

Volk [ Senator ]

Wolve

Musiales miec kosmiczne rachunki za telefon. Mnie swego czasu rodzice wyleczyli z takich praktyk jak przyszla kwota do placenia niemal czterocyfrowa :D

09.01.2008
02:06
smile
[23]

req_ [ wet and dirty ]

Haha, widziałem wszystkie, które dotychczas pokazaliście;) Piękne czasy ;)

Co do Q3, to chyba najlepszy filmik z tej gierki, jaki widziałem:

09.01.2008
02:12
[24]

WolverineX [ Legend ]

Volk - no do niskich nie nalezaly hehe ;D

09.01.2008
04:37
smile
[25]

MasterDD [ :-D ]

req_ -> Bardzo dobry filmik. Szczegolne wyroznienie sie nalezy za niesamowita muze (seizure of power Mansona) i dobre dopasowanie do niej scenek, ktore tez niczego sobie :-)

SDI - pamietam to ****stwo :-|

09.01.2008
06:24
smile
[26]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

[1], [13], [17], [18] <--- stare, dobre czasy sie przypominaja ;)

09.01.2008
07:51
smile
[27]

BossManPL [ Konsul ]

Ile płytek poszło na te filmiki/reklamy o głupotach...
<-- jedna z moich ulubionych reklam piwka :)

09.01.2008
07:56
[28]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Hehehe dobre. Ma się tą wyobraźnię. ;D

09.01.2008
08:00
[29]

3w [ Generaďż˝ ]

oj jak dla mnie to chyba za stare, nie widzialem do tej pory

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.