
szymon_majewski [ Senator ]
Najstarszy filmik świata ....
Pamiętacie?

Tirane [ Konsul ]
Pierwszy raz widze - chyba jest dla mnie za stary

Volk [ Senator ]
Ja tez pierwszy raz widze.

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Tez nie znam.

szuru-buru [ The Outsider ]
Ja też nigdy go nie widziałem.....

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Pierwszy raz Widzę

_Pikuś_ [ House music ]
Oj słabiutko panowie z wami. Baaardzo stary filmik!
Vidos [ Legend ]
Kolejna reklama, nie widziałem.
Dlaczego najstarszy ?

darek_dragon [ 42 ]
To bardzo stary filmik. Pamiętam go jeszcze z czasów SDI :)
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
Chyba za stary, bo rowniez nie znalem :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
"Najstarszy filmik świata ...."
musze sie z tym okresleniem nie zgodzic, tu jest cos zgola starszego:
©®© [ Generaďż˝ ]
1 raz widziałem :P

WolverineX [ Legend ]
a znacie ten
taa stara ekipa powinna znac
Weakando [ Senator ]
darek_dragon ---> Na SDI pewnie sie ladowal kolo godziny :P Też miałem i pamiętam ten ból.

Mortan [ ]
znam, jestem pr0

Volk [ Senator ]
Ja znam [13] ale nic dziwnego, ze starej ekipy jestem :)

Mortan [ ]
Nie wiem czy sobie niektorzy zdaja sprawe, ze kiedys nie bylo youtuba i trakie filmiki krazyly po necie roznymi pokretnymi drogami :)
jeden z moich ulubionychz tego okresu

Pilotiusz [ Pretorianin ]
film tylko 30 lat ma, ale brodacz wymiata :)
WolverineX [ Legend ]
Mortan , hehe znam :)
a jakim pokretnymi drogami... ftp :P

Volk [ Senator ]
Pamietam jak kumpel przyniosl mi ten filmik z dyskiem twardym to kopara mi opadla wtedy :)
Albo sciaganie 100 mb Getaway in Stockholm na modemie 56k przez numer dostepowy TPSA. Szlo chyba z 8 godzin a i to tylko dlatego, ze caly czas mialem maksymalny transfer :D
WolverineX [ Legend ]
a znajta to ?
oryginal
spcial modified edition
ja na swoim 56kbps ssalem przez kazzee a potem ftp filmiki po 700mb
powiem ze lecialo dniami :)
a juz o pingach w Q3 nie wspomnie, i tym wkurzajacym co na niektorych serwerach ' tylko lacza 128kbps+ moga sie laczyc'
albo jak stawialo sie serek do q3, i sie dziwilo czemu ja mam pink 0 a reszta po 10 000
hehehe ;D
Volk [ Senator ]
Wolve
Musiales miec kosmiczne rachunki za telefon. Mnie swego czasu rodzice wyleczyli z takich praktyk jak przyszla kwota do placenia niemal czterocyfrowa :D

req_ [ wet and dirty ]
Haha, widziałem wszystkie, które dotychczas pokazaliście;) Piękne czasy ;)
Co do Q3, to chyba najlepszy filmik z tej gierki, jaki widziałem:
WolverineX [ Legend ]
Volk - no do niskich nie nalezaly hehe ;D

MasterDD [ :-D ]
req_ -> Bardzo dobry filmik. Szczegolne wyroznienie sie nalezy za niesamowita muze (seizure of power Mansona) i dobre dopasowanie do niej scenek, ktore tez niczego sobie :-)
SDI - pamietam to ****stwo :-|

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
[1], [13], [17], [18] <--- stare, dobre czasy sie przypominaja ;)

BossManPL [ Konsul ]
Ile płytek poszło na te filmiki/reklamy o głupotach...
<-- jedna z moich ulubionych reklam piwka :)
HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Hehehe dobre. Ma się tą wyobraźnię. ;D
3w [ Generaďż˝ ]
oj jak dla mnie to chyba za stare, nie widzialem do tej pory