k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Przenoszenie danych
Witam, mam taki problem. Mam tabelkę w Word, w której jest tylko numerki i nazwiska, teraz jak można to szybko dać do Access'a? bo zanim to przepisze to troszkę minie.
Z góry dziękuje za pomoc.
Edit: Cholerka, teraz widzę że jest parę plików w Word, i muszę to dać do jednej tabelki w Access