GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przenoszenie danych

08.01.2008
18:11
[1]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Przenoszenie danych

Witam, mam taki problem. Mam tabelkę w Word, w której jest tylko numerki i nazwiska, teraz jak można to szybko dać do Access'a? bo zanim to przepisze to troszkę minie.

Z góry dziękuje za pomoc.

Edit: Cholerka, teraz widzę że jest parę plików w Word, i muszę to dać do jednej tabelki w Access

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.