Pajak_master [ Pretorianin ]
Star Wars z nowej perspektywy
Fajne zakończenie

maviozo [ Man with a movie camera ]
Hahaha:) takie niby oczywiste:)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
a widzieliście Borata:

kraju92 [ Espada ]
świetne

darek_dragon [ 42 ]
No tak. Imperiale nigdy nie byli zbyt bystrzy :D
To jest też świetne: