GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o most wanted

08.01.2008
17:43
[1]

ratman [ EVOIX ]

Pytanie o most wanted

mam pytanie dlaczego zacina mi się most wanted nawet na najmniejszych detalach mójsprzęt to ten w opisie prosze o pomoc nawet gdy zwiekszam grafike to i tak tnbie sie tak samo

08.01.2008
17:45
[2]

Kogee [ Konsul ]

Wykraczasz ledo powyżyj minimalne wymagania. Zainstaluj najnowsze sterowniki. Wyłącz programy w tle, zdefragmentuj dysk.

08.01.2008
17:47
[3]

ratman [ EVOIX ]

właśnie mam zjnstalowane najnowsze sterowniki ale przeciez jeżeli mam nawet minimalne to powinno chodzic na min. grafice bez zacięcia

08.01.2008
17:47
[4]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Raczej burdel w systemie, ja też kiedyś jechałem na 9550, ale 512MB pamięci i P4 2.4GHz, no to w miare dobrze działało na 800x600 i średnich.

08.01.2008
17:50
[5]

ratman [ EVOIX ]

o co chodzi z tymi programami w tle

08.01.2008
18:13
[6]

Kogee [ Konsul ]

O to, że masz może w tle włączone antywirusa, quicktime playera, gg, tlena, wpkontakta, firefox, ie, emula, utorrenta i wszystko czego nie potrzebujesz grając, tak że nawet w 'spoczynku' twój komputer się meczy jakbyś grał. Z małą ilością pamięci takie coś jest całkiem prawdopodobne i system musi korzystać z pliku stronicowania, bo brakuje pamięci operacyjnej, wtedy zaczyna mielić twój pofragmentowany dysk w poszukiwaniu miejsca, gdzie ma zapakować to, co powinno być dostępne natychmiastowo z pamięci ram.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.