GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie

08.01.2008
17:40
smile
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Pytanie

Gra Mortal Kombat 4 jest za darmo tak??, a więc własnie czy da sie gdzieś pobrac ta gre ale z FILMIKAMI !!!!!, ja nie chce jakies szajsowatej wersji ktora ma 13 mb, jak jest za darmo to powinni dawc pelna. Wiec czekam na odpowiedz: CZY DA SIE GDZIES POBRAC MORTAL KOMBAT 4 NIE ZRIPOWANĄ ???

08.01.2008
17:41
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

"Gra Mortal Kombat jest za darmo tak??"
Nie, skad ten pomysl?


Przykladowo


4 to tym bardziej

08.01.2008
17:43
[3]

Rezort [ Generaďż˝ ]

jak sie wpisze to sa linki do darmowej gry, nie wiem pomyslalem sobie ze chyba jest ??
Jak nie ejst to przepraszam za pomylke,zebym nie znalazl sie zaraz przy naruszeniu regulaminu

08.01.2008
17:45
[4]

Rezort [ Generaďż˝ ]

chodzi mi o mortal kombat 4
edit: tego nie wiedzialem ;)


08.01.2008
17:47
[5]

ElNinho [ Konsul ]

zripowana = pirat w 99%

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.