GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to jest, znaleźć się w grze komputerowej ?

08.01.2008
17:31
smile
[1]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Jak to jest, znaleźć się w grze komputerowej ?

Odp: Może być niewesoło...


Jak to jest, znaleźć się w grze komputerowej ?  - Kanon
08.01.2008
17:32
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

A buty ucieczki masz?

08.01.2008
17:34
smile
[3]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Staszek szybki jest.

08.01.2008
17:41
smile
[4]

Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]

O, frenzy!

Zahipnotyzowanie gościa jak na filmiku nie jest możliwe, prawda?


Jak to jest, znaleźć się w grze komputerowej ?  - Amadeusz ^^
08.01.2008
17:59
smile
[5]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Wolę deszcz meteorów, ale co tam... ;)

A dlaczego niby niemożliwe ? Jak trafiło na podatnego, to nic dziwnego, że padł po kilku fleszach :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.