GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palm entertainment ;]

08.01.2008
16:21
[1]

cheetah [ Pretorianin ]

Palm entertainment ;]

Niejakis czas temu zakupilam bardzo pomocne urzadzenie o nazwie Palm TX. Musze przyznac ze przydaje mi sie zwlaszcza jezeli chodzi o moje zycie studenckie (kalendarz, internet, e-booki itp.) Mysle jednak ze najwyzsza pora aby tlic w niego troszke rozrywki, znacie jakies gry, sprawdzone programy? przyznam ze moje poszukiwania bardzo ogranicza fakt ze mamy tu do czynienia z Palm OS a nie Windows Mobile :] (z czego akurat bardzo sie ciesze).

08.01.2008
16:54
[2]

cheetah [ Pretorianin ]

pierwszy i ostatni up :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.