Ziomaleq [ impossible is nothing ]
Gadu Gadu w telefonie | Play
Witam. Chciałbym sobię zainstalować jakieś mobilne Gadu-Gadu ( wiem, że są rózne np. jadu Gadu, Bombus itp. ) . Chodzi mi głównie o opłaty za GPRS. Czy jest jakies gadu gadu w Play, za którcyh płaci się tylko abonament a nie opłatę za GPRS ?
sulej013 [ Chor��y ]
to jest link przez tydzień za darmo mozna kożystać z tego a później 1,22zł za tydzień albo za miesiąc nie doczytałem
Ziomaleq [ impossible is nothing ]
a jak z opłatami za GPRS ?
Ziomaleq [ impossible is nothing ]
ehh... no nikt nie wie ?
Volk [ Senator ]
Za GPRS tez sie placi.
Ziomaleq [ impossible is nothing ]
acha... a jak myslicie duzo takie gg wysyła danych ?
Volk [ Senator ]
Mysle, ze malo.
Drozdi [ Żunior ]
ja raz pisałem z kolegą przez bombusa, to przez niecalą godzine wysłałem/odebrałem coś 40kb czyli 4 pakiety, w sumie 20groszy (mowa oczywiście o PLAY)