GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gadu Gadu w telefonie | Play

08.01.2008
16:04
[1]

Ziomaleq [ impossible is nothing ]

Gadu Gadu w telefonie | Play

Witam. Chciałbym sobię zainstalować jakieś mobilne Gadu-Gadu ( wiem, że są rózne np. jadu Gadu, Bombus itp. ) . Chodzi mi głównie o opłaty za GPRS. Czy jest jakies gadu gadu w Play, za którcyh płaci się tylko abonament a nie opłatę za GPRS ?

08.01.2008
16:27
[2]

sulej013 [ Chor��y ]

to jest link przez tydzień za darmo mozna kożystać z tego a później 1,22zł za tydzień albo za miesiąc nie doczytałem

08.01.2008
16:36
[3]

Ziomaleq [ impossible is nothing ]

a jak z opłatami za GPRS ?

08.01.2008
17:00
[4]

Ziomaleq [ impossible is nothing ]

ehh... no nikt nie wie ?

08.01.2008
17:01
[5]

Volk [ Senator ]

Za GPRS tez sie placi.

08.01.2008
17:14
[6]

Ziomaleq [ impossible is nothing ]

acha... a jak myslicie duzo takie gg wysyła danych ?

08.01.2008
17:15
[7]

Volk [ Senator ]

Mysle, ze malo.

08.01.2008
17:23
[8]

Drozdi [ Żunior ]

ja raz pisałem z kolegą przez bombusa, to przez niecalą godzine wysłałem/odebrałem coś 40kb czyli 4 pakiety, w sumie 20groszy (mowa oczywiście o PLAY)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.