GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada vs Netia

08.01.2008
16:01
[1]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Neostrada vs Netia

Co bardziej sie opłaca założyć. Neostrade 1mb czy Netie 1mb?

08.01.2008
16:02
smile
[2]

mannan [ Neo-Crusader ]

Ja mam Netie 1MB i jestem zadowolony

08.01.2008
16:20
[3]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

W netii nie ma limitów.

08.01.2008
16:23
[4]

Karl0ss [ Pretorianin ]

w Neo chyba też nie.

08.01.2008
16:23
[5]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Victor Sopot----> w neostradzie tez przeciez juz zniesli limity?? wielką akcje reklamowa z tego powodu zrobili....

A co do pytania , mam radiówke, ale większość znajomych ma Neo i np. kumpel ma zapłacone za 640kb/sek i raz mu chodzi po te 600 , a raz mu chodzi po 200kb/sek i w co tutaj wierzyć??

08.01.2008
16:23
[6]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

W neostradzie też nie ma limitów.


Ja mam neostradę 1MB i też jestem zadowolony

08.01.2008
19:44
[7]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Skorzystam i sie spytam, czy jak kończy mi sie umowa z TP i już nie chce jej przedłużać to modem im oddaję?

08.01.2008
19:46
[8]

tomekcz [ Polska ]

k2o--> zależy, jak masz zwykły modem to chyba nie, ale jeżeli masz liveboxa w dzierżawie to tak.

08.01.2008
19:50
[9]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

pewnie, ze neostrada
ja mam ja juz kilka lat i jest spoko
bywaja jakies awarie ale po telefonie do niech blyskawicznie naprawiaja
moze mam farta
ale ja na neostrade nie narzekam

08.01.2008
19:52
[10]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Ja mam neostradę czasami zawodzi ale ogólnie jest ok.

08.01.2008
19:54
[11]

Andruskill [ Pretorianin ]

Neostrada rulezzz tyz mum i piknie chodzi

08.01.2008
20:00
[12]

-=K@kTuUuS=- [ Type-R ]

Ja przeszedłem jeszcze z limitowanej neo 512 na Netie 1mb i jestem w 100% zadowolony. Oprócz opóźnienia spowodowanego miracja masy ludzi z tp do netii chodzi wyśmienicie a mogę powiedzieć że lepiej od Neo i nie chodzi tutaj o szybkość tylko właśnie bez awaryjność i pingi w grach są o wiele lepsze niż na Neo. I nie faworyzuję tu Netii bo jeżeli pod koniec kończącej mi się nie długo umowy TP zaproponuje mi coś lepszego niż Netia to nie wykluczone że znowu powrócę w łaski kochanej TP.

08.01.2008
20:13
[13]

Belert [ Senator ]

Netia , przynajmiej masz frajde ze kopnąłeś w.... nasza kochana , najwspanialszą tepse.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.