Garret Rendellon [ Pretorianin ]
Neostrada vs Netia
Co bardziej sie opłaca założyć. Neostrade 1mb czy Netie 1mb?

mannan [ Neo-Crusader ]
Ja mam Netie 1MB i jestem zadowolony
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
W netii nie ma limitów.
Karl0ss [ Pretorianin ]
w Neo chyba też nie.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Victor Sopot----> w neostradzie tez przeciez juz zniesli limity?? wielką akcje reklamowa z tego powodu zrobili....
A co do pytania , mam radiówke, ale większość znajomych ma Neo i np. kumpel ma zapłacone za 640kb/sek i raz mu chodzi po te 600 , a raz mu chodzi po 200kb/sek i w co tutaj wierzyć??
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
W neostradzie też nie ma limitów.
Ja mam neostradę 1MB i też jestem zadowolony
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Skorzystam i sie spytam, czy jak kończy mi sie umowa z TP i już nie chce jej przedłużać to modem im oddaję?
tomekcz [ Polska ]
k2o--> zależy, jak masz zwykły modem to chyba nie, ale jeżeli masz liveboxa w dzierżawie to tak.
Immortal_Daemon [ Konsul ]
pewnie, ze neostrada
ja mam ja juz kilka lat i jest spoko
bywaja jakies awarie ale po telefonie do niech blyskawicznie naprawiaja
moze mam farta
ale ja na neostrade nie narzekam
ślimok [ Komandor Shepard ]
Ja mam neostradę czasami zawodzi ale ogólnie jest ok.
Andruskill [ Pretorianin ]
Neostrada rulezzz tyz mum i piknie chodzi
-=K@kTuUuS=- [ Type-R ]
Ja przeszedłem jeszcze z limitowanej neo 512 na Netie 1mb i jestem w 100% zadowolony. Oprócz opóźnienia spowodowanego miracja masy ludzi z tp do netii chodzi wyśmienicie a mogę powiedzieć że lepiej od Neo i nie chodzi tutaj o szybkość tylko właśnie bez awaryjność i pingi w grach są o wiele lepsze niż na Neo. I nie faworyzuję tu Netii bo jeżeli pod koniec kończącej mi się nie długo umowy TP zaproponuje mi coś lepszego niż Netia to nie wykluczone że znowu powrócę w łaski kochanej TP.
Belert [ Senator ]
Netia , przynajmiej masz frajde ze kopnąłeś w.... nasza kochana , najwspanialszą tepse.