
Ekologok [ Pretorianin ]
Carmageddon 3 TDR 2000
Ehhh ta gra mnie fascynuje i nie wiem co powiedziec na ten temat bardzo ta gra wciąga a fizyka gry niczego sobie.Gra jest tak smaczna ze aż slinka cieknie.Małe wymagania to jej wielki plus oraz duzo efektow i wozów naprawdę zajebioza gra
Instaluje sobie ją bo płytę znalazłem.Jak ktoś ma ochote pograć na MP to ja chętnie
Mój Nick
ekologok12