GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Carmageddon 3 TDR 2000

08.01.2008
16:00
smile
[1]

Ekologok [ Pretorianin ]

Carmageddon 3 TDR 2000

Ehhh ta gra mnie fascynuje i nie wiem co powiedziec na ten temat bardzo ta gra wciąga a fizyka gry niczego sobie.Gra jest tak smaczna ze aż slinka cieknie.Małe wymagania to jej wielki plus oraz duzo efektow i wozów naprawdę zajebioza gra
Instaluje sobie ją bo płytę znalazłem.Jak ktoś ma ochote pograć na MP to ja chętnie
Mój Nick
ekologok12

spoiler start

Zawsze mam nick ekologok12 xD
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.