GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

darmowy program do grafiki

08.01.2008
15:56
smile
[1]

zupak [ Pretorianin ]

darmowy program do grafiki

czy zna ktos jakis darmowy program do rysowania... nieco bardziej rozbudowany niz paint ale znowu nie zadne cuda... rysunek ma zawierac kolko, pare kolorow, kilka lin prostych i kilka cyferek
z gory dzieki za linki

08.01.2008
15:56
smile
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Gimp na przykład. Hehe;)

Polską wersję też można znaleźć.

08.01.2008
15:57
smile
[3]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Paint.NET

08.01.2008
15:59
smile
[4]

zupak [ Pretorianin ]

dzieki!

08.01.2008
16:03
smile
[5]

zupak [ Pretorianin ]

maviozo ---> gimp kompatybilny jest z winem? poniewaz na org-u wyskoczyl link z linem w adresie... a ten 2 link nie laduje mi sie
na dobrych programach nie jest polska wersja? poniewaz zaczalem zasysac ale anulowalem ;-/ a dla takiego laika jakim jestem polska wersja bylaby wskazana

08.01.2008
16:06
smile
[6]

Toshi_ [ Konsul ]


;)

08.01.2008
16:08
smile
[7]

zupak [ Pretorianin ]

taaaaaaaak
uwielbiam Was ;-]

08.01.2008
16:10
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Działa pod windowsem. ->
Jeśli ja znalazłem, to Ty też dasz radę:)


darmowy program do grafiki - maviozo
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.