
zupak [ Pretorianin ]
darmowy program do grafiki
czy zna ktos jakis darmowy program do rysowania... nieco bardziej rozbudowany niz paint ale znowu nie zadne cuda... rysunek ma zawierac kolko, pare kolorow, kilka lin prostych i kilka cyferek
z gory dzieki za linki

maviozo [ Man with a movie camera ]
Gimp na przykład. Hehe;)
Polską wersję też można znaleźć.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Paint.NET

zupak [ Pretorianin ]
dzieki!

zupak [ Pretorianin ]
maviozo ---> gimp kompatybilny jest z winem? poniewaz na org-u wyskoczyl link z linem w adresie... a ten 2 link nie laduje mi sie
na dobrych programach nie jest polska wersja? poniewaz zaczalem zasysac ale anulowalem ;-/ a dla takiego laika jakim jestem polska wersja bylaby wskazana

Toshi_ [ Konsul ]
;)

zupak [ Pretorianin ]
taaaaaaaak
uwielbiam Was ;-]
maviozo [ Man with a movie camera ]
Działa pod windowsem. ->
Jeśli ja znalazłem, to Ty też dasz radę:)