GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fotka.pl czy to normalne??

08.01.2008
15:40
smile
[1]

Hugunumana [ Konsul ]

Fotka.pl czy to normalne??

hehe wchodze na fotke patrze na podgladacz a tu takie cos.------------------------------------->


zwroccie uwage na godzine odwiedzin.... wczora mialem to samo ... czy mozliwe jest aby kilkadziesiat profili odwiedzilo mnie w tej samej minucie??
czy to jakis blad??


Fotka.pl czy to normalne?? - Hugunumana
08.01.2008
15:42
[2]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

mysle ,ze blad albo jestes bardzo popularny :D

08.01.2008
15:43
[3]

Robert542 [ ]

Nie, to na pewno nie jest normalne. Nie jest możliwe, aby kilkadziesiąt profili odwiedziło Cię w tej samej minucie. To musi być błąd.

Edit: a jednak! Czyżby to nie był błąd?

08.01.2008
15:43
[4]

elo.ziom [ Pretorianin ]

To nie jest błąd. Zalogowałeś się a w tym momencie duzo osob przeglądało profile online i byłeś na przodzie. Mam to samo.

08.01.2008
15:44
smile
[5]

Vidos [ Legend ]

Fenomen godny dyskusji.

08.01.2008
15:46
[6]

Hugunumana [ Konsul ]

ale ja bylem zalogowany od 40 min
na poczatku byly 4 osoby...
a potem... po 30 min od zalogowania patrze a tu tyyyyle osob w tej samej minucie na podgladaczu...:/



08.01.2008
15:46
smile
[7]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

Bardzo sensowny wątek

08.01.2008
15:47
[8]

skorp [ Centurion ]

Najwyraźniej serwery nie wyciągają.

08.01.2008
15:48
smile
[9]

Shoggoth [ oka nie wyjme ]

Wydaje mi się, że doskonale znasz odpowiedź na to pytanie :P

08.01.2008
15:51
[10]

Hugunumana [ Konsul ]

Shoggoth-----> ze niby ja znam?? nie... nie znam...
to jest dziwne i zarazem ciekawe :)
wydaje mi sie jednak ze to jakis blad tyle ze to juz 2 raz ....

08.01.2008
15:56
[11]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Napisz o tym do pudelka, oni tam lubią takie "sensacje"

08.01.2008
16:20
smile
[12]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Fotka , nie jest normalna, choc przyznam miałem tam konto, wkleiłem tam nawet swoje zdjęcia, ale jak weszły te całe gwiazdki i nowy wygląd toż to stała sie czysta komercha, a zleciało sie do tego pełno dzieciakow fotka (bez obrazy dla porządnych ludzi , którzy mają tam konto )

Więc konto usunąłem , mam tylko takie jedne, anonimowe, żeby poprzegląd sobie fotki znajomch i sie posmiac...

a co do tematu, to chyba jakiś bład na fotce

08.01.2008
18:52
[13]

elo.ziom [ Pretorianin ]

Mam tak bardzo często. Zreszta wyżej już napisałem. Proszę --->


Fotka.pl czy to normalne?? - elo.ziom
08.01.2008
18:54
[14]

cfs09 [ Konsul ]

Też tak kiedyś miałem, niestety na mój profil zawitało ok. 50 facetów ;)

08.01.2008
18:55
smile
[15]

darek_dragon [ 42 ]

Podejrzewam, że to całkiem normalne, jeśli system umieści twój profil choć przez chwilę na stronie głównej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.