GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję opinii na temat notebooków Belinea

08.01.2008
15:29
[1]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Poszukuję opinii na temat notebooków Belinea

Jak w temacie, szukam dla znajomej notebooka, wypatrzyłem sprzęt jak spod linka poniżej, ale nie miałem nigdy do czynienia z kompami od Belinei. Nie wiem jak jest z awaryjnością, ew. serwisowaniem itp. Monitory robią dobre, głośniki też, ale czy całe komputery są tej samej jakości? Gdyby ktoś miał styczność z takowym sprzętem to będę wdzięczny za wszelkie opinie, bądź może komuś udało się znaleźć w necie jakiekolwiek recenzje, mi się nie udało w żadnym sklepie trafić na ani jedną.

Dzięki z góry,
Pozdrawiam, Grish

08.01.2008
15:56
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Poszukaj tutaj, albo zadaj pytanie:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.