
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Proszę o dowcipy o...
...poetach, pisarzach itp.
Z góry dzięki. :)
Ad@mski [ Centurion ]
--> o pisarzach
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Ad@mski--> Na tej stronce wszystkie polskie litery są zamienione na "?"... :/
Ma ktoś coś jeszcze?
neXus [ Fallen Angel ]