
FallenFury [ Pretorianin ]
szukam fajnej kanjpki do zjedzenia z dziewczyna - wrocław
tak jak w tytule, jestem z wrocka i szukam fajnej restauracji gdzie można zjeśc dobrą kolacje z dziewczyną:) podeślijcie kilka pomysłów
Vidos [ Legend ]
Na Świebodzkim robią ekstra knysze.