GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam fajnej kanjpki do zjedzenia z dziewczyna - wrocław

08.01.2008
15:11
smile
[1]

FallenFury [ Pretorianin ]

szukam fajnej kanjpki do zjedzenia z dziewczyna - wrocław

tak jak w tytule, jestem z wrocka i szukam fajnej restauracji gdzie można zjeśc dobrą kolacje z dziewczyną:) podeślijcie kilka pomysłów

08.01.2008
15:12
[2]

Vidos [ Legend ]

Na Świebodzkim robią ekstra knysze.

spoiler start
joke awkors, hihi
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.