GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zapomnialem na jakim serwerze zalozylem stronke :/

08.01.2008
15:08
[1]

niczyj [ Pretorianin ]

zapomnialem na jakim serwerze zalozylem stronke :/

wykuiplem sobie miejsce ponad rok temu na jakims serwrze. wykupilem rowniez domene. ale po roku czasu nie przedluzylem ani domeny ani konta na serwerze i teraz nie pamietam gdzie ono bylo (a mam tam stronke napisaną). da rade cos zrobic :/ ?

08.01.2008
15:09
[2]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

a skad my mamy wiedziec gdzie ty zalozyles strone O.o?

nie wiem - moze gdzies w mailach masz a inaczej to chyba do tego nie dojdziesz

08.01.2008
15:10
[3]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Szukaj jakiegoś maila potwierdzającego albo cuś :)

08.01.2008
15:11
[4]

Kogee [ Konsul ]

Poszukaj w szafce na lewo od fotela.

Spróbuj pogooglać, to co tam pisałeś, może w stopce zostawiłeś jakiś odnośnik do firmy hostingowej, czy coś.

08.01.2008
15:11
smile
[5]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Oczywiscie, ze da rade. Skupic sie i sobie przypomniec.


zapomnialem na jakim serwerze zalozylem stronke :/ - wysiak
08.01.2008
15:15
[6]

wishram [ lets dance ]

miałem podobny problem, zrobiłem stronę, przez tydzień szukałem takiego serwera, żeby miał wszystko czego mi potrzeba, żeby stronka na nim pięknie śmigała, potem przestałem się zajmować tą stroną. Teraz chciałbym ją reaktywować i nie mam pojęcia jaki był jej adres, jaki to był serwer ...
Aha, skupienie się raczej ci nie pomoże .. może spróbuj jakiejś hipnozy?

08.01.2008
15:17
[7]

Kogee [ Konsul ]

może spróbuj jakiejś hipnozy?

Albo szklanej kuli

08.01.2008
15:17
[8]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

bilobil :)

08.01.2008
15:37
[9]

maviozo [ Man with a movie camera ]

A przez google poszukaj po treści jaką prawdopodobnie mogłeś tam na tej stronie wpisać.

08.01.2008
16:00
[10]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

No cóż, skleroza nie boli. Tylko się trzeba nachodzić ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.