niczyj [ Pretorianin ]
zapomnialem na jakim serwerze zalozylem stronke :/
wykuiplem sobie miejsce ponad rok temu na jakims serwrze. wykupilem rowniez domene. ale po roku czasu nie przedluzylem ani domeny ani konta na serwerze i teraz nie pamietam gdzie ono bylo (a mam tam stronke napisaną). da rade cos zrobic :/ ?
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
a skad my mamy wiedziec gdzie ty zalozyles strone O.o?
nie wiem - moze gdzies w mailach masz a inaczej to chyba do tego nie dojdziesz
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Szukaj jakiegoś maila potwierdzającego albo cuś :)
Kogee [ Konsul ]
Poszukaj w szafce na lewo od fotela.
Spróbuj pogooglać, to co tam pisałeś, może w stopce zostawiłeś jakiś odnośnik do firmy hostingowej, czy coś.
wishram [ lets dance ]
miałem podobny problem, zrobiłem stronę, przez tydzień szukałem takiego serwera, żeby miał wszystko czego mi potrzeba, żeby stronka na nim pięknie śmigała, potem przestałem się zajmować tą stroną. Teraz chciałbym ją reaktywować i nie mam pojęcia jaki był jej adres, jaki to był serwer ...
Aha, skupienie się raczej ci nie pomoże .. może spróbuj jakiejś hipnozy?
Kogee [ Konsul ]
może spróbuj jakiejś hipnozy?
Albo szklanej kuli
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
bilobil :)
maviozo [ Man with a movie camera ]
A przez google poszukaj po treści jaką prawdopodobnie mogłeś tam na tej stronie wpisać.
HumanGhost [ Generaďż˝ ]
No cóż, skleroza nie boli. Tylko się trzeba nachodzić ;]