GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MP3 "bład dysku" co zrobic??

08.01.2008
15:06
smile
[1]

Hugunumana [ Konsul ]

MP3 "bład dysku" co zrobic??

witam ... moj brat posiada ta mp3 tylko z 512 mb:




niestety pisze mu przy wlaczeniu muzyki : "błąd dysku"
co nalezy zrobic?? mial juz ktos ten problem??

08.01.2008
15:08
[2]

Vidos [ Legend ]

Może sformatowanie coś pomoże.

08.01.2008
15:08
[3]

wysiak [ Generaďż˝ ]

"co nalezy zrobic??"
Kupic nowy odtwarzacz, tym razem moze nie takie jednorazowe badziewie..

08.01.2008
15:10
[4]

Bogas [ Senator ]

Niech sformatuje odtwarzacz

08.01.2008
15:13
[5]

Hugunumana [ Konsul ]

wysiak----> matołku... Ten odtwarzacz dostałem od dziewczyny 1.5r temu temu na 18ste urodziny.
ale kupilem sobie pare tygodni temu Samsunga K5 2GB i dalem bratu wiec o co Ci chodzi......

zaraz sprawdze czy format pomoze

08.01.2008
15:16
smile
[6]

Hugunumana [ Konsul ]

Dzieki wam :) Sformatowanie Mp3 pomogło

08.01.2008
15:20
[7]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Te odtwarzacze sa w sprzedazy pod roznymi nazwami od co najmniej 4 lat (tyle czasu temu kupilem takiego w reichu - potrzebowalem memory sticka, a to bylo tansze), i ich glowna charakterystyczna cecha jest sypanie sie.
To, ze ten jeszcze w ogole dziala po poltora roku, to super przypadek.

A matolku to mozesz mowic do swojego brata, dziecko.

08.01.2008
15:31
[8]

Hugunumana [ Konsul ]

no wiesz ... praktycznie go nie uzywalem wtedy... staruszku...:) i dzieki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.