
Hugunumana [ Konsul ]
MP3 "bład dysku" co zrobic??
witam ... moj brat posiada ta mp3 tylko z 512 mb:
niestety pisze mu przy wlaczeniu muzyki : "błąd dysku"
co nalezy zrobic?? mial juz ktos ten problem??
Vidos [ Legend ]
Może sformatowanie coś pomoże.
wysiak [ Generaďż˝ ]
"co nalezy zrobic??"
Kupic nowy odtwarzacz, tym razem moze nie takie jednorazowe badziewie..
Bogas [ Senator ]
Niech sformatuje odtwarzacz
Hugunumana [ Konsul ]
wysiak----> matołku... Ten odtwarzacz dostałem od dziewczyny 1.5r temu temu na 18ste urodziny.
ale kupilem sobie pare tygodni temu Samsunga K5 2GB i dalem bratu wiec o co Ci chodzi......
zaraz sprawdze czy format pomoze

Hugunumana [ Konsul ]
Dzieki wam :) Sformatowanie Mp3 pomogło
wysiak [ Generaďż˝ ]
Te odtwarzacze sa w sprzedazy pod roznymi nazwami od co najmniej 4 lat (tyle czasu temu kupilem takiego w reichu - potrzebowalem memory sticka, a to bylo tansze), i ich glowna charakterystyczna cecha jest sypanie sie.
To, ze ten jeszcze w ogole dziala po poltora roku, to super przypadek.
A matolku to mozesz mowic do swojego brata, dziecko.
Hugunumana [ Konsul ]
no wiesz ... praktycznie go nie uzywalem wtedy... staruszku...:) i dzieki za pomoc