Watzap [ Pretorianin ]
Rise & fall civilizationsat war
Witam mam taki problem w kampani alexandra a dokladnie act II chapter I: Rye of the storm dochodze do takiego momentu gdzie plynie na mnie statek przeciwnika i rozwala mi go po czym wlacza sie ze bohater zginal i musze zrestartowac misje z boku jedynie przeczytalem ze moj bohater moze plywac majac stamine ale nie wiem jak to zrobic:) z gory dzieki za podpowiedzi gierka bardzo wciaga :)