GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xywka

08.01.2008
15:01
[1]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Xywka

Ktora jest wg lepsza ksywka:
Garret Rendellson, Garret z Rigoamortiss czy Santvor?

Uzywam tych trzech, ale chce zczac uzywac tylko jednej.

08.01.2008
15:02
[2]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

żadna nie jest dobra a nie pisze się Xywka tylko ksywka

08.01.2008
15:03
[3]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Jeżeli już mam wybrać to mniejsze zło to będzie ta pierwsza ;p

08.01.2008
15:04
[4]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

jaworczyk96- co za roznica

08.01.2008
15:04
smile
[5]

Doom III [ Pretorianin ]

Johan z Chiliwaukee do ciebie pasuje.

08.01.2008
15:04
[6]

djforever [ Senator ]

Moim skromnym zdaniem X0xR00$h0f4Ol4x0X będzie najlepsze.

08.01.2008
15:04
[7]

Kurdt [ Legend ]

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie z pierwszego postu. Co za różnica.

EDIT: Wiem. Ale odpowiedź idealnie pasuje do twojego pytania.

08.01.2008
15:05
[8]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

kurd--chodzilo o to jak sie pisze slowo ksywka

08.01.2008
15:05
[9]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

ostatnia znosna ale wszystkie denne :D

08.01.2008
15:06
smile
[10]

Vidos [ Legend ]

Hmmm, co za różnica.

08.01.2008
15:07
[11]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

vidos--zasadnicza

08.01.2008
15:31
[12]

Forageriss [ Pretorianin ]

samo garret

08.01.2008
15:32
[13]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Foragreiss---->samo garret jest juz chyba zajete. Zamiast Santvor moglo by byc jeszcze Stavro.

08.01.2008
15:34
[14]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

Głupie jakies masz te niki wymyśl jakieś lepsze.

08.01.2008
15:35
[15]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

jedynie trzeci znośny

08.01.2008
15:36
[16]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Zuzizulu--->Takie mi sie podobaja. Przynajmniej nie sa w stylu: Garret678454

08.01.2008
17:12
[17]

Bojak [ Don ]

Nie lubie ksywek w stylu ziutek230980239484. Powinna być w miarę oryginalna. Garret Rendellon byłoby najlepsze...chociaż gdybyś w tych ksywkach: "Garret z ..." w miejsce kropek wstawił coś ciekawszego to byłoby lepiej. A nie ma możliwości użycia samego "Garret" ?

08.01.2008
17:15
smile
[18]

Vidos [ Legend ]

zasadnicza powiadasz

08.01.2008
17:18
smile
[19]

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]

OMG skoro ksywka to to samo co xywka (lol) dla Ciebie to ja proponuje taki nick
Garnek Rolladason pff bo co to za róznica O_o

08.01.2008
17:37
[20]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

wszystkie trzy są głupie

08.01.2008
17:40
smile
[21]

Aceofbase [ El Mariachi ]

hmm, wszystkie trzy brzmia jakby przynalezaly do jednorekiego homoseksualisty z Tadzykistanu posiadajacego osteoporoze oraz kompleks na punkcie swego przymaluskiego penisa, takze i wiec: co za roznica?

08.01.2008
17:58
smile
[22]

kraju92 [ Espada ]

Santvor

08.01.2008
18:00
smile
[23]

ŻulaS [ Pretorianin ]

moja powstała poprzez przekręcenie prawdziwego przezwiska(Szaluś) kumpel się zjarał i powiedział Żulas :P Niestety niektórzy kojarzą to tak : ŻUL AS :P

08.01.2008
18:00
smile
[24]

twoja staragoli [ Legionista ]

Spróbuj Abdul Wisimulacha

09.01.2008
13:38
smile
[25]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Aceofbase---Cóż za dokładność. Widzę, że masz doświadzenie w dziedzinie kompleksów pedałów i ich malutkich penisów. Współczuje.

09.01.2008
15:02
[26]

psiaczek20 [ Junior ]

Genialna xywka moj bohaterze! Slodka

09.01.2008
15:04
[27]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

psiaczek---Ekhmm. Wiem

09.01.2008
15:11
[28]

Zongodaji Karabidombo Umgwa [ Chor��y ]

Proponuję Umbasa Boroparampo Tunga.

09.01.2008
17:03
[29]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Moja propozycja to Jozin z Bazin. W tym samym stylu co pozostałe.

09.01.2008
17:04
smile
[30]

Kompo [ Legend ]

Zuzizulu [ Centurion ]

Głupie jakies masz te niki wymyśl jakieś lepsze.

09.01.2008
17:15
[31]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Garret Rendellson-najlepsza ksywka.

09.01.2008
17:22
[32]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Johnny 11 rąk - będzie dobre ^^

09.01.2008
18:04
smile
[33]

Aceofbase [ El Mariachi ]

"Cóż za dokładność. Widzę, że masz doświadzenie w dziedzinie kompleksów pedałów i ich malutkich penisów. Współczuje."
nom, nie da sie ukryc, niestetyz spotykam ich na codzien w takich wlasnie watkach ;]

09.01.2008
18:24
smile
[34]

caramucho [ Pretorianin ]

Foragreiss---->samo garret jest juz chyba zajete. Zamiast Santvor moglo by byc jeszcze Stavro.

proponuje Stavro miałbyś znakomite odwołanie do Ernsta Stavro Blofelda jednego z największych przeciwników agenta 007

ps. i jeszcze życiorys patrona:

Urodził się 28 maja 1908 jako syn Niemca i Greczynki w znajdującej się wówczas na terytorium Niemiec w Gdyni. Po I wojnie światowej otrzymał polskie obywatelstwo. Blofeld ukończył Uniwersytet Warszawski, gdzie studiował ekonomię i historię polityczną. Następnie udał się na Warszawski Instytut Politechniczny (obecnie Politechnika Warszawska), gdzie zgłębiał inżynierię i radionikę. Następnie nawiązał kontakt z polskim rządem, w Ministerstwie Łączności. Zaczął wykorzystywać swą pozycję do wewnętrznego handlu, obracając akcjami na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewidując wybuch II wojny światowej, Blofeld sporządził kopie ściśle tajnych depesz i sprzedał je III Rzeszy. Przed atakiem Niemców na Polskę w 1939 r. zatarł po sobie wszelkie ślady i przeniósł się do Turcji, gdzie pracował dla tamtejszego radia i założył organizację. Podczas wojny sprzedawał cenne informacje obu stronom konfliktu. Po pokonaniu Erwina Rommela zdecydował się na powrót do działań przeciw aliantom. Pomimo tego po zakończeniu wojny został przez nich odznaczony licznymi medalami. Po wojnie, jeszcze przed założeniem organizacji WIDMO, Blofeld przeniósł się tymczasowo do Ameryki Południowej.

Mimo uporczywej chęci mordowania milionów ludzi w celu osiągnięcia swych zamiarów, Blofeld nie jest pozbawiony pewnych skrupułów. Gdy w powieści Operacja Piorun dowiaduje się, że agent odpowiedzialny za porwanie młodej dziewczyny dopuścił się kontaktów seksualnych z ofiarą porwania. Pomimo swego stwierdzenia, że mogło to mieć miejsce zarówno za jej zgodą, jak i wbrew jej woli, ukarał agenta śmiercią i zwrócił dziewczynę ojcu wraz z połową okupu. Jego motywy nie miały jednak nic wspólnego z moralnością, raczej z dbałością o reputację WIDMA jako ściśle przestrzegającego warunków współpracy.


Xywka - caramucho
10.01.2008
11:05
[35]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Aceofbase---Widac bardzo interresujesz sie pedałami skoro od razu wiesz jaka xywka pasuje do pedała bez penisa a która nie. Prawdziwy znawca. Szacun.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.