GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger - wasze opinie

08.01.2008
14:23
[1]

Lisek1 [ Pretorianin ]

Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger - wasze opinie

Mam zamiar kupić kamerkę do 100zł, wybór (chyba) padł na Logitech QuickCam Messenger, ale chciałbym usłyszeć opinie za i przeciw tych co ją mają (zdjęcia zrobione tą kamerką mile widziane). A może zaproponujecie jakąś inną dobrą kamerkę, która będzie dobrze współpracować ze Skype.

08.01.2008
19:44
[2]

sulej013 [ Chor��y ]

ja mam tę kamerke i nie ma z nią żadnych problemów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.