Lisek1 [ Pretorianin ]
Kamera internetowa Logitech QuickCam Messenger - wasze opinie
Mam zamiar kupić kamerkę do 100zł, wybór (chyba) padł na Logitech QuickCam Messenger, ale chciałbym usłyszeć opinie za i przeciw tych co ją mają (zdjęcia zrobione tą kamerką mile widziane). A może zaproponujecie jakąś inną dobrą kamerkę, która będzie dobrze współpracować ze Skype.
sulej013 [ Chor��y ]
ja mam tę kamerke i nie ma z nią żadnych problemów.