GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oceń Avatar osoby wyżej

08.01.2008
14:02
smile
[1]

Puchciol [ Pretorianin ]

Oceń Avatar osoby wyżej

nie wiem czy teki wątek był nie dawno ale co mi tam....

chyba wiecie o co chodzi, oceniacie avatary osoby wyżej.....
no i bez: dużych obelg i przezwisk


no to ja wpisze sie potem:)

08.01.2008
14:04
[2]

Notar [ Pretorianin ]

był i jest :P https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7228056&N=1
a takie rzeczy to raczej powinny być w kategorii "Karczmy"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.