
Puchciol [ Pretorianin ]
Oceń Avatar osoby wyżej
nie wiem czy teki wątek był nie dawno ale co mi tam....
chyba wiecie o co chodzi, oceniacie avatary osoby wyżej.....
no i bez: dużych obelg i przezwisk
no to ja wpisze sie potem:)
Notar [ Pretorianin ]
był i jest :P https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7228056&N=1
a takie rzeczy to raczej powinny być w kategorii "Karczmy"