
-=chudy=- [ ]
Hymn Związku Radzieckiego... wersja nieco inna :)
taki pop z tego wyszedł :) Mi sie podoba :D
Andruskill [ Pretorianin ]
a mi nie....[ta wersja] Mam tylko oryginalny ruski hymn na komie
Forageriss [ Pretorianin ]
dość..... dziwne ;p jestem sceptycznie nastawiony do aranżacji hymnów po występie naszej wokalistki, którą wszyscy znamy .... ale o tym nie ma sensu mówić :D
edit
Andruskill z ciekawości po co komu ruski hymn na komie?