GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hymn Związku Radzieckiego... wersja nieco inna :)

08.01.2008
13:59
smile
[1]

-=chudy=- [ ]

Hymn Związku Radzieckiego... wersja nieco inna :)



taki pop z tego wyszedł :) Mi sie podoba :D

08.01.2008
14:04
[2]

Andruskill [ Pretorianin ]

a mi nie....[ta wersja] Mam tylko oryginalny ruski hymn na komie

08.01.2008
14:06
[3]

Forageriss [ Pretorianin ]

dość..... dziwne ;p jestem sceptycznie nastawiony do aranżacji hymnów po występie naszej wokalistki, którą wszyscy znamy .... ale o tym nie ma sensu mówić :D


edit
Andruskill z ciekawości po co komu ruski hymn na komie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.