zupak [ Pretorianin ]
rysunek-zdjecie wysosciomierza
witam! poszukuje rys. wysokosciomierza najlepiej aby wygladalo jak jakby zmienialy sie liczby np 1989 m.n.p.m. ostatnia cyferka zamazana calkowicie a 8/9 zmieniaja sie cos na zasadzie ilosci przejechanych km w samochodzie...
dzieki za linki!
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
gooogle
zupak [ Pretorianin ]
taaaakkkk nie wpadlem na to.... ;-]
to co tam jest nie bardzo mnie satysfakcjonuje - inaczej nie montowalbym tego watku ale dzieki za checi!