GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

305 MB pliku video do spakowania

08.01.2008
13:03
smile
[1]

hilander [ ]

305 MB pliku video do spakowania

Czym ? i jak ?

tak żeby skrzynka i nadawcy i odbiorcy się nie przywiesiała

08.01.2008
13:05
[2]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Wrzuć na sendspace.pl, wyslijto.pl lub plikus.pl

08.01.2008
13:07
[3]

Hakim [ Complete ]

A jeśli koniecznie ma być wysłane przez e-mail to podzielić np. rar'em na segmenty po np. 20MB (w zależności od wielkości załączników jakie wasze poczty obsługują) i wysłąć jako kilka - kilkanaście maili ;)

08.01.2008
13:10
[4]

hilander [ ]

cholera za duzy plik śrdnio do 200 250 MB a w wersje premium nie bede sie bawic

08.01.2008
13:12
[5]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

To podziel rarem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.