Gooffy [ Konsul ]
Co się dzieje z bashem?
Wchodzę sobie na basha i otwiera mi się jakaś strona Tiberium! O co chodzi?
A teraz znowu otwiera mi się bash :D
LOL nie wiem co jest grane :D
Fett [ Avatar ]
Nie wiem co, ale mi wchodzi bash normalnie. Spróbuj usunąć cookies
Gooffy [ Konsul ]
A mi się otwierało to:
A teraz znowu bash działa normalnie. Cookies nie miały z tym nic wspólnego, bo je czyściłem...
cRaven [ Konsul ]
Mnie niestety też. Apokalipsa normalnie.

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Niesamowite! Koniec, świata! Ewakuować wszystkich z Ziemi! Kobiety, dzieci i korniki przodem! ;)
U mnie bash działa bez problemu.