GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się dzieje z bashem?

08.01.2008
11:09
[1]

Gooffy [ Konsul ]

Co się dzieje z bashem?

Wchodzę sobie na basha i otwiera mi się jakaś strona Tiberium! O co chodzi?



A teraz znowu otwiera mi się bash :D

LOL nie wiem co jest grane :D

08.01.2008
11:10
[2]

Fett [ Avatar ]

Nie wiem co, ale mi wchodzi bash normalnie. Spróbuj usunąć cookies

08.01.2008
11:12
[3]

Gooffy [ Konsul ]

A mi się otwierało to:



A teraz znowu bash działa normalnie. Cookies nie miały z tym nic wspólnego, bo je czyściłem...

08.01.2008
11:13
[4]

cRaven [ Konsul ]

Mnie niestety też. Apokalipsa normalnie.

08.01.2008
11:17
smile
[5]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Niesamowite! Koniec, świata! Ewakuować wszystkich z Ziemi! Kobiety, dzieci i korniki przodem! ;)

U mnie bash działa bez problemu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.