GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam porównania HD3850 - x1950 Pro

08.01.2008
11:07
[1]

stanson_ [ Szeryf ]

Szukam porównania HD3850 - x1950 Pro

... i nie mogę nigdzie znaleźć, najlepiej jakby był to test porównawczy wydajności wraz z recenzją a nie tylko obrazek. Jesli już to w kilku różnych grach. Pomoże ktoś? Może być po angielsku/niemiecku. Z góry dzięki.

08.01.2008
11:24
[2]

berentzen [ Konsul ]

08.01.2008
11:27
smile
[3]

stanson_ [ Szeryf ]

..."wraz z recenzją a nie tylko obrazek",
..."w kilku różnych grach"

08.01.2008
11:32
[4]

maciula [ Generaďż˝ ]




tyle, że test robiły pepiki :))

08.01.2008
11:34
smile
[5]

stanson_ [ Szeryf ]

Dzięki Maciula.

Nawet da się ich zrozumieć ;)

08.01.2008
11:36
[6]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

faktycznie ciezko cos znalezc , bo przyrownuja je czesciej do nowszych z serii 2xxx , ale obrazek znalazlem jeden ... :P

ew dywagacje na forum pclab. ale do tego pewnie juz dotarles :P


Szukam porównania HD3850 - x1950 Pro - MUNDZIO
08.01.2008
11:42
smile
[7]

stanson_ [ Szeryf ]

Juz do niejednych dywagacji dotarłem, ale dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.