stanson_ [ Szeryf ]
Szukam porównania HD3850 - x1950 Pro
... i nie mogę nigdzie znaleźć, najlepiej jakby był to test porównawczy wydajności wraz z recenzją a nie tylko obrazek. Jesli już to w kilku różnych grach. Pomoże ktoś? Może być po angielsku/niemiecku. Z góry dzięki.
berentzen [ Konsul ]

stanson_ [ Szeryf ]
..."wraz z recenzją a nie tylko obrazek",
..."w kilku różnych grach"
maciula [ Generaďż˝ ]
tyle, że test robiły pepiki :))

stanson_ [ Szeryf ]
Dzięki Maciula.
Nawet da się ich zrozumieć ;)
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
faktycznie ciezko cos znalezc , bo przyrownuja je czesciej do nowszych z serii 2xxx , ale obrazek znalazlem jeden ... :P
ew dywagacje na forum pclab. ale do tego pewnie juz dotarles :P

stanson_ [ Szeryf ]
Juz do niejednych dywagacji dotarłem, ale dzięki :)