GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z prince of persia

08.01.2008
10:05
[1]

Marietta27 [ Legionista ]

problem z prince of persia

witam mam problem w prince of presia utknelam na 46% to jest tam gdzie ksiaze podsuwa jej drabine ona wchodzi na gore i co dalej?widze drzwi ze szpara na ziemi wychodzi na to ze powinna tam sie wslizgnac i otworzyc mi je (zreszta tak bylo w tym filmiku )ale ona tego nie robi czy ktos moze mi pomoc?

08.01.2008
10:07
[2]

Vidos [ Legend ]

Rozumiem że jest to PoP Piaski czasu ?
Przydał by się screen, bo już za bardzo nie pamiętam.

08.01.2008
10:09
smile
[3]

kaczuś96 [ Legionista ]

zapytaj Patrix95 o przeszedł kazdą część bez kodów i ci napisze spoko

08.01.2008
10:30
[4]

Marietta27 [ Legionista ]

tak chodzi o pisaki czasu a problem w tym ze nie wiem jak sie robi screen dodam tyle ze gram na ps2 moze ktoś pomoze

08.01.2008
10:34
[5]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

chodzi o pisaki czasu
Taki żart polityczny?

A tak na serio, to opisz to bardziej szczegółowo.

08.01.2008
10:39
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

W poradniku do wersji PC jest napisane, że jak ją podprowadzisz pod drzwi to się wślizgnie i otworzy. Jakaś leniwa Ci się trafiła?

08.01.2008
10:42
[7]

Vidos [ Legend ]

aaaa już kumam, poczekaj trzeba trochę przestudiować poradnik

08.01.2008
10:45
[8]

Marietta27 [ Legionista ]

fakt ona bardzo leniwa za nic nie chce tam wejsc bardziej szczegolowo srobuje wiec tak na dole zabijam stwory ,skacze po drazkach na gore wychodze na zewnatrz budynku znow skacze na drazkach przechodze miedzy polapkami wchodze do srodka zbiegam po schodach dosuwam leniwej drabine ona po niej wchodzi dolacza do mnie i .........wlasnie dochodzimy do drzwi a dalej to juz wiecie wszyscy pisalam wczesniej moge dodac jeszcze tylko tyle ze na zewnatrz jest most do ouszczenia ale tam jeszcze nie doszlam bo leniwa laska nie chca wejsc pod drzwami do srodka zalatwila mnie na cacy i tyle

08.01.2008
10:55
[9]

Vidos [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2013992&PAGE=1&N=1
Spróbuj jeszcze przejrzeć ten wątek, może coś znajdziesz.

08.01.2008
11:13
[10]

Marietta27 [ Legionista ]

dzieki vidos ale w tym watku jest w sumie to co bylo krotko przed tym gdzie teraz utknelam

08.01.2008
11:20
[11]

Vidos [ Legend ]

Ten wątek jest podzielony na dwie części, gdy zjedziesz na duł strony to tam widnieje czarny napis na żółtym tle 200 kolejnych komentarzy » tam też zaglądałaś ?

08.01.2008
11:39
[12]

Marietta27 [ Legionista ]

tak przeczytalam wszystkie 400 watkow i kicha ale dzieki za dobre checi

08.01.2008
12:12
[13]

mirencjum [ operator kursora ]

Przypominam sobie, że gdzieś w tej grze miałem coś takiego. Jak ja to zrobiłem? Chyba parę razy skakałem na ten drążek, podbiegałem do tych drzwi i jakoś ona w końcu obudziła się i przelazła przez tą szparę. Czyli kombinuj na wszelkie sposoby, może ruszy. Jeszcze możesz ponownie przejść ten fragment gry.

08.01.2008
12:18
[14]

Marietta27 [ Legionista ]

dzieki mirencjum ale juz kilka razy to przechodzilam i nic sprobuje poskakac na tym drazku

08.01.2008
17:23
[15]

Marietta27 [ Legionista ]

pomocy juz nie wyrabiam nie mam juz omysłu jak to przejsc chodzenie tego fragmentu od początku nic nie daje skakanie po filarach tez nie ta zołza nie chce za nic tam wejsc w ta szare czy ktoś wie jak to zrobic pomocy!!!!!!!!!!!

08.01.2008
17:41
[16]

mirencjum [ operator kursora ]

To jest ostateczność:

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=4352

09.01.2008
08:28
[17]

Marietta27 [ Legionista ]

witam ponownie pobrałam ten plik ze strony https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=4352 jednak on nie chce mi sie otworzyc i co teraz czy to wskazuje na to że utknełam pod tymi drzwami na dobre???????

09.01.2008
08:30
[18]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

mirencjum ---> I co ona ma z tymi sejwami zrobić na PS2 niby?

09.01.2008
08:32
[19]

Marietta27 [ Legionista ]

no własnie chodzi o to ze na ps2 gram a nie na pc ciagle słysze ze ona przechodzi pod tymi drzwami dlaczego mi nie chce??????????????czy ktos pomoże prooooooooooooooszę!!!!!!!!!!!!!!

09.01.2008
16:56
smile
[20]

mirencjum [ operator kursora ]

Marietta27 --> Przepraszam! Faktycznie zamotałem się i czytałem opis miejsca gdzie utknęłaś i jakoś uszło mojej uwadze, że grasz na PS2. Zmyliła mnie jeszcze kategoria, konsole są zawsze na niebieskim tle i raczej tam nigdy nie wchodzę. No cóż, z tym plikiem nic nie zrobisz. Trudno moja wina!

10.01.2008
01:20
[21]

Vidos [ Legend ]

Marietta27 --> zacznij oglądać od 03:00 minuty, mam nadzieję że coś ci to pomoże.

10.01.2008
16:35
smile
[22]

Patrix95 [ Pretorianin ]

Farah nie chce przejść przez szczelinę tak?
Niestety niewiem jaka może być przyczyna tego że nie chcę się ona ruszyć.
Może byś spróbował ją "popchnąć" czyli walnij ją mieczem i może wejdzię przez szczelinę.
Ja mam tylko taką radę niestety.
Mi się tak jeszcze nie stało.

Życzę powodzenia!!!

11.01.2008
08:43
[23]

Marietta27 [ Legionista ]

dzieki wszystkim za pomoc w końcu wczoraj sie udało poszłam dalej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.