
mycha921 [ Invisible ]
Master Chief na randce :)
"a grenade!!!" xD

Mad Meat PL [ Generaďż˝ ]
Hehehe

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
<lol2> leże :)

HumanGhost [ Generaďż˝ ]
O rany. Że też się komuś chciało robić coś takiego.

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
<--
Lolter [ Totally ]
Fajne.

Vidos [ Legend ]
Mocarne.

mycha921 [ Invisible ]
Następny up wieczorem :P Nikt nie może tego przegapić :)

wishram [ lets dance ]
głupie, ale fajne

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Fajne fajne.
Andruskill [ Pretorianin ]
ROFLx999999999999999999999999999999

holyfire [ Speed Addict ]
Dooobre ;]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
it's a........ MASTER CHIEF!!!
Świetne.

Coolabor [ ~~Kochający Walery ]
Kiepa

matisek14 [ FantasyFan92 ]
Lol świetne :D
coolerek-89 [ also known as Cool ]
Pocieszne :)
whiter [ Generaďż˝ ]
Coolabor--->
Kiepa
nie oglądałeś,nie pisz
co do filmiku:
ROFTL X333
wishram [ lets dance ]
czemu uważasz, że nie oglądał? dlatego, że mu się nie podoba? może mieć takie zdanie
whiter [ Generaďż˝ ]
plusy i munusy
+humor
+master chief
+fan master chiefa
-kostium
-niezbyt śmieszne teksty

Deadwatch [ Pretorianin ]
wishram-> whiter pisze zawsze pieprzy, nie martw się.
whiter [ Generaďż˝ ]
deadwatch==>
czekitout [ Pretorianin ]
To jest lepsze.

mycha921 [ Invisible ]
wieczorny ostatni up ;)

Deton [ klein Zwerg ]
Dobre!

boskijaro [ Senator ]
Hehem niezłe

eJay [ Gladiator ]
"I'm Jewish" - ale pojechali :D

Mac94 [ TF2 Player ]
LOL x999999 !

Kozi89 [ Senator ]
Świetne :D
Ale ten kostium to jakiś niespecjalny.
_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Kostium strasznie dupny :) a szczególnie hełm.

darek_dragon [ 42 ]
Właściwie poza samą absurdalnością sytuacji nie było tam nic specjalnie śmiesznego :)

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]
Kostium rzeczywiście taki sobie. Ale filmik miecie.

zmudix [ palnik ]
Buehehehe. "I'm jewish!" XDDDDDDDDDDDDDDD

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
LOL

_Apple_Mac [ Centurion ]

.: Veron :. [ Pretorianin ]
<<-- buhahahaha :D

bmw m3 [ Pretorianin ]
Świetne :D

nooze [ Konsul ]
leże.
Covenant forces? this some kinde of latino gang
no dad thier aliens
like a latino gang

Mastyl [ Legend ]
I like it!

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
I'm... Jewish
pwned! :D

szuru-buru [ The Outsider ]

Tirane [ Konsul ]
iksDE !!!1

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Mnie to jakoś też nie bawi :(

Babiczka [ Senator ]
glupie :(