GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niezniszczalny monitor?

08.01.2008
03:06
smile
[1]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Niezniszczalny monitor?



Czyżby fake?

08.01.2008
03:15
smile
[2]

Ward [ Senator ]


gdzie tam fake , możesz do nich strzelać nawet z kałasznikowa i nie zarysujesz matrycy
testowali te monitory na stacji kosmicznej MIR , kiedy spadła to jedynymi całymi częściami które nie spaliły się w atmosferze były właśnie te monitory
niesamowity sprzęciek!
czy możesz w to uwierzyć COREnick ;->

08.01.2008
03:20
[3]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Testy młotka i kuszy przekonują mnie, że fake. Rozumiem, że ekran może być przykryty odporną warstwą tworzywa, co zapobiega rysowaniu. Ale tłuczenie młotkiem takiej powierzchni musiałoby uszkodzić matrycę (nie wierzę by tylocalowa powierzchnia była idealnie sztywna i pod uderzeniem się nie uginała dotykając matrycy). Za to bełt z kuszy, za mało zachwiał monitorem, więc musiał być wystrzelony z bardzo słabego naciągu, słabszego niż te pierwsze co wbiły się w drewno (swoją drogą, wbiły się i tak słabo jak na kuszę).

Zresztą, można poszukać na stronie ASUSa jak ktoś chce :)

08.01.2008
03:29
smile
[4]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Fake jak nic... albo mieli gumowy młotek i plastykowe bełty do kuszy ;)

08.01.2008
10:00
[5]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

To nie jest żaden fake, tylko prawda. Ten monitor ma specjalną szybę i jest do nabycia w polskich sklepach.

08.01.2008
10:10
[6]

Vidos [ Legend ]

Niezniszczalny bo Rosyjski, gniutsa nie łamiutsa.

08.01.2008
10:18
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

zobaczcie od 0:27 widać ślad po walnięciu z kuszy ...
0:27 od końca
1:43 od początku

widać odblask... wgłębienie spore

08.01.2008
10:30
smile
[8]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Kaczorowy znowu walnął "fachowy" tekst...

08.01.2008
10:57
smile
[9]

|kszaq| [ Senator ]

Ten monitor ma specjalną szybę i jest do nabycia w polskich sklepach.

Taka sama jest w kuloodpornych samochodach ?

08.01.2008
10:59
[10]

Vader [ Legend ]

Mój monitor dostał raz z czołgu i ani ryski.

08.01.2008
11:02
[11]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Indoctrine --> Kusza naciągana z taką łatwością to bardziej proca niż kusza :P

08.01.2008
11:26
[12]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Mutant--> No właśnie dlatego mnie to też zdziwiło. Naciągałem parę razy kuszę i można się trochę spocić przy tym :)

Kaczorowy--> To jaka jest nazwa tego modelu?

08.01.2008
19:42
smile
[13]

sulej013 [ Chor��y ]

kaczorowy ma monitor Agenta 007
ten monitor jest extra kto mi taki kupi??????

08.01.2008
19:45
[14]

czekers [ Turbojugend ]

hah, te bełty na końcu pozaginane są piękne :P
Swoją drogą, strzelił w ten monitor z tej kusszy, a sprzęt jak stał, tak stoi, nawet sie nie poruszył...

08.01.2008
19:53
[15]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

fake jak nic. jakby koleś wiedział że jest na 100% nie zniszczalny to by nie bał się tak nim ruszać.

Jakby go z rzucił ze stołu to bym uwierzył.

Może jakieś linki? że te monitory są nie zniszczalne, jakieś dowody? bo ten mnie nie przekonuje

08.01.2008
20:03
[16]

jakubskowronski [ Intel ]

Nie wiem dlaczego , ale jak słysze rosyjski język , albo widze rosyjskie napisy to łapie mnie straszne obrzydzenie ;/ a przed chwilą kupiłem sobie czekolade z orzechami , taką jak lubie , ale po oglądnieciu tego ruskiego chłamu nie mam już na nią ochoty ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.