
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Niezniszczalny monitor?
Czyżby fake?

Ward [ Senator ]
gdzie tam fake , możesz do nich strzelać nawet z kałasznikowa i nie zarysujesz matrycy
testowali te monitory na stacji kosmicznej MIR , kiedy spadła to jedynymi całymi częściami które nie spaliły się w atmosferze były właśnie te monitory
niesamowity sprzęciek!
czy możesz w to uwierzyć COREnick ;->
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Testy młotka i kuszy przekonują mnie, że fake. Rozumiem, że ekran może być przykryty odporną warstwą tworzywa, co zapobiega rysowaniu. Ale tłuczenie młotkiem takiej powierzchni musiałoby uszkodzić matrycę (nie wierzę by tylocalowa powierzchnia była idealnie sztywna i pod uderzeniem się nie uginała dotykając matrycy). Za to bełt z kuszy, za mało zachwiał monitorem, więc musiał być wystrzelony z bardzo słabego naciągu, słabszego niż te pierwsze co wbiły się w drewno (swoją drogą, wbiły się i tak słabo jak na kuszę).
Zresztą, można poszukać na stronie ASUSa jak ktoś chce :)

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Fake jak nic... albo mieli gumowy młotek i plastykowe bełty do kuszy ;)
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
To nie jest żaden fake, tylko prawda. Ten monitor ma specjalną szybę i jest do nabycia w polskich sklepach.
Vidos [ Legend ]
Niezniszczalny bo Rosyjski, gniutsa nie łamiutsa.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
zobaczcie od 0:27 widać ślad po walnięciu z kuszy ...
0:27 od końca
1:43 od początku
widać odblask... wgłębienie spore

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Kaczorowy znowu walnął "fachowy" tekst...

|kszaq| [ Senator ]
Ten monitor ma specjalną szybę i jest do nabycia w polskich sklepach.
Taka sama jest w kuloodpornych samochodach ?
Vader [ Legend ]
Mój monitor dostał raz z czołgu i ani ryski.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Indoctrine --> Kusza naciągana z taką łatwością to bardziej proca niż kusza :P
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Mutant--> No właśnie dlatego mnie to też zdziwiło. Naciągałem parę razy kuszę i można się trochę spocić przy tym :)
Kaczorowy--> To jaka jest nazwa tego modelu?

sulej013 [ Chor��y ]
kaczorowy ma monitor Agenta 007
ten monitor jest extra kto mi taki kupi??????
czekers [ Turbojugend ]
hah, te bełty na końcu pozaginane są piękne :P
Swoją drogą, strzelił w ten monitor z tej kusszy, a sprzęt jak stał, tak stoi, nawet sie nie poruszył...
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
fake jak nic. jakby koleś wiedział że jest na 100% nie zniszczalny to by nie bał się tak nim ruszać.
Jakby go z rzucił ze stołu to bym uwierzył.
Może jakieś linki? że te monitory są nie zniszczalne, jakieś dowody? bo ten mnie nie przekonuje
jakubskowronski [ Intel ]
Nie wiem dlaczego , ale jak słysze rosyjski język , albo widze rosyjskie napisy to łapie mnie straszne obrzydzenie ;/ a przed chwilą kupiłem sobie czekolade z orzechami , taką jak lubie , ale po oglądnieciu tego ruskiego chłamu nie mam już na nią ochoty ;/