
bikero [ -bitpie- ]
kim jest bikero
kiepskie to ale smieszne

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
FLCL?!
Można mieć aż takie samouwielbienie by podawać filmiki tak tępej jakości?
o_O
wysiak [ Generaďż˝ ]
Murzynka poprosze.
Qbaa [ Senator ]
pracujesz dla nich, czy tylko chcesz być fajny?

bikero [ -bitpie- ]
ja jestem fajny :)
Ward [ Senator ]
a ponoć utlenione blondynki są ''najgłupsze'' , ta brunetka bije je o głowę
tzn była by taka gdyby nie to że tylko zagrała idiotkę , dziewucha nadaje się do reklamy sprite :->

MasterDD [ :-D ]
buehehe, jakie komentarze :D
"
romano (4 godz.temu)
Pomysl fpyte :) nawet telewizja sie tym zainteresowala ..wow
meatloaf21 (5 godz. temu)
Ciekawe ile kosztowal ten billboard ??
Andrzejcio (8 godz. temu)
Co za porażka! Nasrane mają ludzie w głowach! A telewizja się tym zajmuje..
"

MasterDD [ :-D ]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
usmialem sie

N2 [ negroz ]
meryphillia
Lutz [ Senator ]
dobry viral nie jest zly.

pr0_gamer [ Konsul ]
<-- meryphillia

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
<-- meryphillia
filmik zabawny :D
Lolter [ Totally ]
Słabe.
Shirue [ Konsul ]
filmik syf
obrazek wymiata :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
narcyz

bikero [ -bitpie- ]
nie narcyz a swiadomy :)poza tym gdy cos mowie o sobie to nie "bo ja tak mowie' tylko mowie co ludzie mowia :)
obrazek - spoko :)hahahaha
beowulff [ X ]
fake....
Taikun. [ NINTENDO ]
mery :D Twoj screen kwalifikuje się do FLCL :)

Vidos [ Legend ]
Masz branie, niema co.
Karl_o [ maniaC ]
jak juz ktos napisal - słabiutkie

_SebuL_ [ Pretorianin ]
skad sie tacy ludzie biora....