GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vista - kopiowanie plikow

08.01.2008
01:22
[1]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Vista - kopiowanie plikow

Ktos mi wyjasni ten fenomen. Po domowym lanie, jak chce skopiowac cos na laptopa, zalozmy plik 700 mb. Metoda kopiuj wklej leci to dosc dlugo, jakies 5 minut nie mowiac o komunikacie "Calculating remaining time". Za to gdy ten sam plik bezposrednio z archiwum rara rozpakuje na laptopa to jest nieporownywalnie szybciej - Jakies pol minuty max. Czy ktos wie czemu tak jest? :)

08.01.2008
01:25
smile
[2]

©®© [ Generaďż˝ ]

Podałbym linka ale chyba nie wolno wiec wkleje tylko screen - mnie to pomogło.


Vista - kopiowanie plikow - ©®©
08.01.2008
01:35
[3]

©®© [ Generaďż˝ ]

Aha, może byc potrzebny restart po tej operacji, żeby zmiany przyniosły rezultat.

08.01.2008
10:44
[4]

Conath [ Generaďż˝ ]

vista:) sp1 w drodze...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.