BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Vista - kopiowanie plikow
Ktos mi wyjasni ten fenomen. Po domowym lanie, jak chce skopiowac cos na laptopa, zalozmy plik 700 mb. Metoda kopiuj wklej leci to dosc dlugo, jakies 5 minut nie mowiac o komunikacie "Calculating remaining time". Za to gdy ten sam plik bezposrednio z archiwum rara rozpakuje na laptopa to jest nieporownywalnie szybciej - Jakies pol minuty max. Czy ktos wie czemu tak jest? :)
©®© [ Generaďż˝ ]
Aha, może byc potrzebny restart po tej operacji, żeby zmiany przyniosły rezultat.
Conath [ Generaďż˝ ]
vista:) sp1 w drodze...