
Pik [ No Bass No Fun ]
CES 2008: Metal Gear Solid 4 exclusivem na konsole Sony Playstation 3

Taikun. [ NINTENDO ]
albz polewaj ;) jest co świętować ...

albz74 [ Legend ]
OK, idziem do monopolu trza to opić :D
Fajna jest końcówka tytułu tego newsa w 1up :D Klepek powinien się nazywać Patrick Xbox Klepek, parę jego newsów czytałem i słabo mi się robiło.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
I to ma niby świadczyć, że MGS4 na Xboksa 360 w przyszłości się nie ukaże?

albz74 [ Legend ]
U.V. - oczywiście że nie, co skrupulatny autor newsa podkreśla w samym tytule
czyli 'Nadziei nie gaście' :D
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Co zatem mamy tu świętować? :)

albz74 [ Legend ]
Jak to co, MGS ciągle na PS3 wychodzi :D

maciek_ssi [ EURO-Fieber ]
Że jest 8 styczeń 2008. ;-)

Taikun. [ NINTENDO ]
jak to co świętować ? pokażemy tym Xboxowym chłopcom, która konsola żONdzi ! ;-)