GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CES 2008: Metal Gear Solid 4 exclusivem na konsole Sony Playstation 3

08.01.2008
00:20
smile
[1]

Pik [ No Bass No Fun ]

CES 2008: Metal Gear Solid 4 exclusivem na konsole Sony Playstation 3

08.01.2008
00:21
smile
[2]

Taikun. [ NINTENDO ]

albz polewaj ;) jest co świętować ...

08.01.2008
08:40
smile
[3]

albz74 [ Legend ]

OK, idziem do monopolu trza to opić :D

Fajna jest końcówka tytułu tego newsa w 1up :D Klepek powinien się nazywać Patrick Xbox Klepek, parę jego newsów czytałem i słabo mi się robiło.

08.01.2008
08:50
[4]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

I to ma niby świadczyć, że MGS4 na Xboksa 360 w przyszłości się nie ukaże?

08.01.2008
09:00
smile
[5]

albz74 [ Legend ]

U.V. - oczywiście że nie, co skrupulatny autor newsa podkreśla w samym tytule

czyli 'Nadziei nie gaście' :D

08.01.2008
09:05
[6]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Co zatem mamy tu świętować? :)

08.01.2008
09:08
smile
[7]

albz74 [ Legend ]

Jak to co, MGS ciągle na PS3 wychodzi :D

08.01.2008
09:08
smile
[8]

maciek_ssi [ EURO-Fieber ]

Że jest 8 styczeń 2008. ;-)

08.01.2008
09:34
smile
[9]

Taikun. [ NINTENDO ]

jak to co świętować ? pokażemy tym Xboxowym chłopcom, która konsola żONdzi ! ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.