GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomozcie mi zrobic odbieranie mmsow (obrazkow) w se k750i

07.01.2008
23:37
[1]

b166er [ grindcore Joe ]

pomozcie mi zrobic odbieranie mmsow (obrazkow) w se k750i

najelpeij powiedzcie co gdzie jak. telefon mam w plusie....

07.01.2008
23:39
[2]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

do działu pomocna dłoń


ew. poszukaj na stronei plusa powinni mieć automatyczne konfiguratory

08.01.2008
10:24
[3]

Vidos [ Legend ]

Jeżeli nie chcesz bawić się w pisywanie kodów, to zadzwoń do biura obsługi porozmawiaj z konsultantem i poproś go aby ci wysłał ustawienia MMS na tel. Potem dajesz tylko zapisz wyłącz\włącz tel. i po sprawie.

08.01.2008
10:28
smile
[4]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Tutaj masz konfigurator:



Wybierasz operatora, model telefonu, a po tym jesteś proszony o podanie numeru telefonu.
Po chwili przyjdzie Ci komunikat w telefonie o zmianie konfiguracji - oczywiście akceptujesz.

08.01.2008
10:30
[5]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Odezwij się na gg, pracuję w Plusie to pomogę, to jest kwestia 5 minut

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.