b166er [ grindcore Joe ]
pomozcie mi zrobic odbieranie mmsow (obrazkow) w se k750i
najelpeij powiedzcie co gdzie jak. telefon mam w plusie....
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
do działu pomocna dłoń
ew. poszukaj na stronei plusa powinni mieć automatyczne konfiguratory
Vidos [ Legend ]
Jeżeli nie chcesz bawić się w pisywanie kodów, to zadzwoń do biura obsługi porozmawiaj z konsultantem i poproś go aby ci wysłał ustawienia MMS na tel. Potem dajesz tylko zapisz wyłącz\włącz tel. i po sprawie.

Grzesiek [ www na-skroty pl ]
Tutaj masz konfigurator:
Wybierasz operatora, model telefonu, a po tym jesteś proszony o podanie numeru telefonu.
Po chwili przyjdzie Ci komunikat w telefonie o zmianie konfiguracji - oczywiście akceptujesz.
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Odezwij się na gg, pracuję w Plusie to pomogę, to jest kwestia 5 minut