
Karl_o [ maniaC ]
Heroes of Might and Magic V ---> problem z niedziałającą myszą!
Witam, otoz chcialbym was prosic o pomoc, mianowicie myszka w w.w. grze nie chcedziałac! We wszystkich grach dziala perfekcyjnie, a w HoMM V w ogóle sie nie rusza. Chcialbym jeszcze nadmienic, ze kiedys praktycznie na tej samej konfiguracji komputera (tylko grafe zmienilem na lepsza i przeinstalowalem chyba ze 2 razy system w miedzyczasie...) wszystlko chodzilo miodnie. Wie ktos w czym moze tkwic problem? Z gory bede wdzieczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam.
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Masz myszkę pod usb czy PS/2? Zainstalowałeś sterowniki po reinstalce systemu? Jak masz np. pod USB to spróbuj przełączyć pod PS/2 jeśli masz przejściówkę.

Karl_o [ maniaC ]
Mam mysz pod USB, ale zawsze gralem ta sama myszka, bez zadnych sterownikow i wszystko bylo ok. Sprobuje z przejsciowka, ale nie wiem czy takową posiadam. Macie moze jeszcze jakies sugestie?
Karl_o [ maniaC ]
Niestety nie mam przejsciowki, zeby sprawdzic :( ale wydaje mi sie ze to jednak nic by nie pomogla... sprobuje jeszcze poszukac jakichs sterownikow, moze to coś da...
Karl_o [ maniaC ]
Kurcze nawet nie mogę sciagnac sterownikow bo nie wiem jak sie nazywa myszka :( Moze ktos moglby cos poszukac? Wiem tylko tyle, ze myszka jest pod USB i jest firmy "Omega"....

Karl_o [ maniaC ]
Nikt nie pomoże?