GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes of Might and Magic V ---> problem z niedziałającą myszą!

07.01.2008
23:32
smile
[1]

Karl_o [ maniaC ]

Heroes of Might and Magic V ---> problem z niedziałającą myszą!

Witam, otoz chcialbym was prosic o pomoc, mianowicie myszka w w.w. grze nie chcedziałac! We wszystkich grach dziala perfekcyjnie, a w HoMM V w ogóle sie nie rusza. Chcialbym jeszcze nadmienic, ze kiedys praktycznie na tej samej konfiguracji komputera (tylko grafe zmienilem na lepsza i przeinstalowalem chyba ze 2 razy system w miedzyczasie...) wszystlko chodzilo miodnie. Wie ktos w czym moze tkwic problem? Z gory bede wdzieczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam.

07.01.2008
23:59
[2]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Masz myszkę pod usb czy PS/2? Zainstalowałeś sterowniki po reinstalce systemu? Jak masz np. pod USB to spróbuj przełączyć pod PS/2 jeśli masz przejściówkę.

08.01.2008
09:40
smile
[3]

Karl_o [ maniaC ]

Mam mysz pod USB, ale zawsze gralem ta sama myszka, bez zadnych sterownikow i wszystko bylo ok. Sprobuje z przejsciowka, ale nie wiem czy takową posiadam. Macie moze jeszcze jakies sugestie?

08.01.2008
09:48
[4]

Karl_o [ maniaC ]

Niestety nie mam przejsciowki, zeby sprawdzic :( ale wydaje mi sie ze to jednak nic by nie pomogla... sprobuje jeszcze poszukac jakichs sterownikow, moze to coś da...

08.01.2008
09:55
[5]

Karl_o [ maniaC ]

Kurcze nawet nie mogę sciagnac sterownikow bo nie wiem jak sie nazywa myszka :( Moze ktos moglby cos poszukac? Wiem tylko tyle, ze myszka jest pod USB i jest firmy "Omega"....

08.01.2008
10:04
smile
[6]

Karl_o [ maniaC ]

Nikt nie pomoże?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.