GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rozszarpcie mnie !!!!!!!!!!!

07.01.2008
22:27
smile
[1]

Adamek22 [ Dr Onan ]

rozszarpcie mnie !!!!!!!!!!!

NIEEEE NIE !!!!!!! !!!!!! doładowałem sobie przed chwila konto w plusie za 50 zł kopiłem darmowy nr za 10zł przyszedł sms aktywacyjny jako ze numer darmowy potwierdzony zadzwonilem do luby pogadalem blisko godziny i co i co ? piiiiiiiiiiiiiiiiii............... skuncyło sie kur** moje konto -2,16 !!!!!!! ALE to BOLI !!!!!!!!! jakim cudem jutro ide do plusa ich opierd(olic) za to ze ich firma to jeden wielki KICZ


spoiler start
umrze , stawiajcie swieczki !
spoiler stop

07.01.2008
22:28
[2]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Umrzyj

07.01.2008
22:28
smile
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Bo minuta w plusie kosztuje koło 78 groszy... chamy!!!

Dlatego teraz przenoszę się do Playa

07.01.2008
22:30
[4]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

a czegos sie spodziewal po plusie ? :)

07.01.2008
22:30
[5]

Łysack [ Przyjaciel ]

jeśli dziewczyna ma poza plusem to normalne
jeśli dziewczyna ma w plusie za jakieś 10 minut powinien przyjść Ci zwrot kasy - zawsze najpierw zjada z konta, a potem oddaje:)

idę o zakład, że zaraz odzyskasz całą kasę:) też się zdziwiłem jak pierwszy raz dzwoniłem na darmowy numer:) powinien przyjść sms "rabat za usługi.."

07.01.2008
22:30
smile
[6]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

My chcemy murzynka!

07.01.2008
22:31
[7]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

U mnie jakoś ten darmowy numer bez zarzutów dziala w plusie

07.01.2008
22:31
[8]

Adamek22 [ Dr Onan ]

po kiego na etykietkach wpisuja DARMOWY NUMER ? sraki a nie darmowy .. czeka mnie dlugi miesiac ciszy i nedzy !


lysack :) ciesze sie ze chcesz mnie pocieszyć alee... darmowego numeru uzywam od niespełna pol roku i nie dostawalem zadnych rabatów przez te pol roku ... po prostu dostawalem sms czas -||- koszt 0.00 a 20 minut temu po podobnym sms tylko z wieksza wartoscia w ramce koszt malo nie dostalem zatoru wlosów łonowych :O az zbladłem !!

07.01.2008
22:32
smile
[9]

Ultron [ Konsul ]

Witam bo długiej nie obecności.
A tak pro po.Kiedyś doładowałem na 3 miesiące i miałem na jeden miesiąc bo nie wiem z jakiej paki ale zablokowali.W puźniejszym czasie załadowałem za 10zł na tydzień a po 3 dniach mi już zablokowali.
SimPlus to już chyba ostatni szmelc jaki może być już nigdy więcej go nie weznę.

07.01.2008
22:32
[10]

Backside [ Generaďż˝ ]

Plus jest ostro drogi - imo najbardziej sensowny jest Play. 50zł/m za abonament i 143 darmowe minuty do wszystkich sieci i stacjonarnych. Na razie raz zdołało mi się przekroczyć limit... o 3zł :)

07.01.2008
22:33
smile
[11]

gacek [ FISHKI dot NET ]

eLJot >> masz 2


rozszarpcie mnie !!!!!!!!!!! - gacek
07.01.2008
22:33
smile
[12]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Ja mam w plusie i nie narzekam wsystko jest cacy

07.01.2008
22:39
[13]

Łysack [ Przyjaciel ]

Adamek - a mi zawsze najpierw odejmują, a potem zwracają przysyłając smsa:) zawsze:)

07.01.2008
22:42
[14]

Adamek22 [ Dr Onan ]

:) bralem mixa pol roku temu wieeec.. możliwe weszły jakieś zmiany dla nowych abonentów .. jeden kij .. czuje sie tak jakbym poszedl do kibla posiedzial na nim okolo godziny porządnie sie wysrał i podtarł dupe 50 złotówka poczym ja sposćil w klopie tak to metaforycznie mozna przekazac na slang młodzieży

07.01.2008
22:43
[15]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Wybacz ale to dlatego że jesteś głupi, trzeba było doładowac konto za dyche, ustawić darmowy numer i dopiero doładowac za 50 zeby aktywować darmowy numer na 30 dni

Poza tym ten darmowy numer w ogóle działa w mixie?

Ja korzystam z powodzeniem z tej usługi a Plus to chyba najsensowniejszy operator tylko zasieg słaby.

07.01.2008
22:44
smile
[16]

WolverineX [ Legend ]

e to laska sie ucieszy ze jest takim balasem co sposciles w kiblu

07.01.2008
22:44
[17]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

popieram eliota :D

07.01.2008
22:52
smile
[18]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Revanisko - chyba nikt się nie zlituje :P


rozszarpcie mnie !!!!!!!!!!! - eLJot
07.01.2008
22:53
[19]

Adamek22 [ Dr Onan ]

Prof. Lupin>> Moze i idiotą jestem w co nie wątpie jak w to ze ty nim równiez ..po to doladowywuje kase na konto aby nia operować kupujac promocje itp a nie kombinowac z podwojnym- doladowaniem.. powiedz kto kombinuje tak jak ty( pomijajac ciebie )

WolverineX>> heh to gówno to alegoria wyrzucenia sporej kasy w bloto ... nie odnosi sie do laski :) bardziej do bledu operatora :)

07.01.2008
22:53
[20]

pawello1 [ Centurion ]

popieram eliota

07.01.2008
22:54
[21]

WolverineX [ Legend ]

Adamek to reklamacja

07.01.2008
22:54
[22]

reksio [ Q u e e r ]

Jereny-> tak samo jest w Erze, wbrew pozorom przy taryfie nowy komfort płacisz ponad 70 gr.

07.01.2008
22:55
[23]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Kiedyś...jak już zrozumiesz jak to działa... przeprosisz :)

07.01.2008
23:02
[24]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

eLJot - no i temat do zamkniecia :D

07.01.2008
23:50
[25]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Ta, jest murzynek - nie ma tematu. Swoją drogą, plus ładnie potrafi sobie zgarnąć pieniądze, siostra ostatnio uaktywniła jakąś tam usługę (nie pamiętam już za ile) i usługa oczywiście wcale nie działa. Poszła do plusa a pani powiedziała, że musiałaby jeszcze do tego doładować konto. Paranoja ;p

08.01.2008
00:56
smile
[26]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]

Plus to ten o jakim formacie numeru ?

I jaka siec ma poczatek 50X, bo najwiecej znajomych moich tego ma, a pora sie ewakuowac z Heyah bo jednego znajomego tam mam ?

BTW, jak sie skonczyla ta aferka z ojcem lubej ?

08.01.2008
00:59
[27]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

Dryf - Plus ma 60x, a 50x to Orange

08.01.2008
01:03
smile
[28]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

sluzbowy tel. bez limitu to jest to :) moze byc nawet w plusie :D

08.01.2008
01:09
[29]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]

A fajne to Orange jest ? Szybko przeskanowalem:

Orange POP - 65 groszy za minute i 20 groszy za SMSa wyglada bardzo blado przy Hejowskim zesnawie 44 grosze [z mozliwoscia obnizenia do 20] i 0.5. Do swojej sieci ofkorz.

Orange Go - tu juz ciekawiej. Przy doladowaniu na stowke odpowiednio 20 groszy i 1 grosz, jakies darmowe minutki jeszcze. Lynk:
Tylko, czy to ma jakis termin waznosci ? Mam wlasnie napad slepoty i nie moge sie dokopac do tego. Pomozecie ? Dobrze to sie sprawuje ?

08.01.2008
01:18
[30]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Dryf Wiatrów Zachodnich--> W Orange GO możesz mieć tańsze rozmowy z trzema osobami w Orange (po 12gr przez pierwsze 3 miesiące bycia w Orange, a później 5gr). Wysyłasz SMS pod 115, w treści numer tel danej osoby. Koszt 5zł, czas trwania miesiąc.

Tanie SMSy do Orange (1gr - 100 sztuk): SMS o treści "SMS AKT". Koszt za pierwszym razem 1zł, a później 5zł. Czas trwania miesiąc. Wymienne na MMSy po 3gr - 37 sztuk.

08.01.2008
02:12
[31]

Narmo [ nikt ]

Bo minuta w plusie kosztuje koło 78 groszy... chamy!!!
Dziwne. Jeszcze przed Świętami dostałem SMS'a, ze od teraz minuta kosztuje do 65 gr a SMS 18 gr. Dodatkowo co miesiąc wykupuję pakiety. I w ten sposób co miesiąc doładowuję sobie konto za 30 zl, 15 zł przeznaczam na pakiety (200 minut wewnątrz sieci za 10 zł i 1000 SMSów wewnątrz sieci za 5 zł które muszę wykorzystać w ciągu miesiąca) a 15 mam na normalne rozmowy/SMSy.




Poza tym, żeby skorzystać z darmowego numeru trzeba najpierw aktywować usługę a dopiero potem doładować telefon.
Wyraźnie jest napisane na stronie. I o ile dobrze pamiętam od dwóch lat w Simplusie wszystkie tego typu usługi uaktywniało się dokładnie tak samo.

08.01.2008
02:13
[32]

Septi [ Starszy Generał ]

Adamek ty grasz może w CSS ?

Sorka za offtopic,pytam z ciekawości.

08.01.2008
02:53
smile
[33]

Ward [ Senator ]

prawda , cwaniacy mają w ofercie darmowy numer , zapewniając sobie konieczność dwukrotnego doładowania jeśli brakuje tych 10 zł na koncie , albo przepadek całego doładowania w czasie jednej nieostrożnej rozmowy
sami zobaczcie gdzie boldują tekst , by raptus chcąc np. zadzwonić do lubej tego nie zauważył :->

po otrzymaniu SMS-a potwierdzającego ustawienie Darmowego Numeru należy zasilić konto, żeby aktywować Darmowy Numer. Kwota zasilenia będzie jednocześnie wyznaczała okres aktywności promocji, zgodnie z tabelą poniżej

a nie mogli po prostu wyboldować - po otrzymaniu i należy zasilić konto?
nie mogli , bo są cwani :->

kasy szkoda , ale czytać trzeba co piszą , tak jak umowę kredytową , jak niedoczytasz to można wołać ''rozszarpcie mnie'' a nikt i tak nie dziabnie litościwie kłami by skrócić cierpienia ;->

08.01.2008
09:08
smile
[34]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

hahahhahaha

Edit: tylko żeby w przyszłości mi nic takiego się nie przytrafiło !!! ODPUKAĆ!!!

08.01.2008
09:58
[35]

Vidos [ Legend ]

Następnym razem proponował bym rozeznanie się w sieciach komórkowych i ich cennikach, unikniesz podobnych przykrych sytuacji.

08.01.2008
13:49
[36]

Adamek22 [ Dr Onan ]

Dryf Wiatrów Zachodnich>> a no koniec byl byle jaki .. dzieki pewnej osobie na forum cala scenek z przeprosinami dopiołem na ostatnio guzik ale ojciec przez 7 nocy intensywnych myśli zrozumiał ze on tez nie byl cnotliwy w mlodosci i zupelnie nam odpuścił :)

08.01.2008
14:30
[37]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Era jest najlepsza Każdy ma coś na opak

Play-Quit
Plus-Minus
Heyha-Nara i tak dalej

08.01.2008
15:07
[38]

vinni [ Robert Kubica ]

Zapraszam do ERY najlepsze stawki

08.01.2008
16:06
smile
[39]

sulej013 [ Chor��y ]

to są złodzieje a nie sieć !!!! kończy mi sie umowa a ty przychodzi list ze kara jeśli nie doładuję...;/ kupuje karte doładowywyjącą wpisuje a tu wyskakuje wielkimi literami KARTA SIM NIEAKTYWNA idę jutro dosalonu i albo rezygnyję i zapłacę karę albo się zdenerwuję nawyklinam i wyjdę szczęśliwy ;p

08.01.2008
16:06
[40]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

Adamek22 ---> no i ok, darmowe, ale oni najpierw ściągają ci siano z konta, a zaraz je zwracają, raz tez mialem ze zapomnieli oddac, zadzwonilem i za 5 min wszytsko bylo ok, to nie ich wina, tylko komputer cos zj***l

08.01.2008
16:35
smile
[41]

Bojak [ Don ]

"rozszarpcie mnie !!!!!!!!!!!" - ale tak przez neta ? No dobra :) <Bojak rozszarpuje Adamek22 na strzępy>.

P.S.

Podziękujesz mi później :)

08.01.2008
16:37
smile
[42]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Postąpie jak Bojak - Adamek22 zestrzelony snajperem w świński ryjek przez DJ Pinata - Tak było na pewnym serwerze w MOH:AA. Nie, żebym cię obrażał :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.