GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z mp3

07.01.2008
22:04
[1]

polak111 [ T42 ]

Problem z mp3

Mam problem z mp3. Wrzucilem na playera pliki mp3. Potem je skasowalem, a nadal mi w playerze pokazuje, ze tam sa. Oczywiscie nie zajmuja mi miejsca i jak probuje uruchomic ktorys utwor to nie wchodzi. Jezeli wrzuce na mp3 pliki to zamiast 123 plikow, pokazuje mi ze mam 246, choc jest ich 123. To jest tak jakbym mial jedna piosenke + jej "cien" ktorego nie da sie odpalic. Bardzo mnie to drazni. Moj player to iRiver Clix 2 4GB.

07.01.2008
22:06
smile
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Może wgrywasz empe3ki razem z playlistami i twój odtwarzacz głupieje? Sprawdź, czy nie błąkają ci się wśród utworów pliku .m3u czy .pll.

07.01.2008
22:10
[3]

polak111 [ T42 ]

To jednak nie jest to o czym napisales... Za cholere nie wiem jak wywalic te ''cienie'' z odtwarzacza...

08.01.2008
10:09
[4]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Sformatuj go.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.