polak111 [ T42 ]
Problem z mp3
Mam problem z mp3. Wrzucilem na playera pliki mp3. Potem je skasowalem, a nadal mi w playerze pokazuje, ze tam sa. Oczywiscie nie zajmuja mi miejsca i jak probuje uruchomic ktorys utwor to nie wchodzi. Jezeli wrzuce na mp3 pliki to zamiast 123 plikow, pokazuje mi ze mam 246, choc jest ich 123. To jest tak jakbym mial jedna piosenke + jej "cien" ktorego nie da sie odpalic. Bardzo mnie to drazni. Moj player to iRiver Clix 2 4GB.

darek_dragon [ 42 ]
Może wgrywasz empe3ki razem z playlistami i twój odtwarzacz głupieje? Sprawdź, czy nie błąkają ci się wśród utworów pliku .m3u czy .pll.
polak111 [ T42 ]
To jednak nie jest to o czym napisales... Za cholere nie wiem jak wywalic te ''cienie'' z odtwarzacza...
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
Sformatuj go.