
whiter [ Generaďż˝ ]
mam pytanie...
dlaczego mnie nie lubicie??
i do tego bardziej niż grubego300 (?)

Nornidian [ Pretorianin ]
Może dlatego, że jesteś bardziej od grubego300, a on jest mniej od Ciebie? :o
Vidos [ Legend ]
Nie znam cię, ale może dla tego -->https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

Puchciol [ Pretorianin ]
ja cie nawet nie znam :) ale to nie znaczy że cie nie lubie
Notar [ Pretorianin ]
ja nic do ciebie nie mam i nie byłem świadkiem żeby ktoś Cię obrażał albo coś.
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
nie znam cie O.o
monixxx [ Konsul ]
ekhem... o co chodzi? To jakaś nowa zabawa czy coś?
Fisz3k [ Pretorianin ]
Bo jestes idiota ?
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Po co robisz takie wątki czemu mnie nie lubicie i tak dostaniesz odpowiedz: bo robisz głupie wątki albo coś w tym stylu

kusiak11 [ Pretorianin ]
Widocznie inni mają swoje powody.....
Garret Rendellon [ Pretorianin ]
Mam pytanie. Nie da sie zmienic ksywki? A jesli mam sie ponownie zarejestrowac, to zostana mi informacja ile postow napisalem?
camelx [ Pretorianin ]
Napisz do admina i błagaj ;)