GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam pytanie...

07.01.2008
21:18
smile
[1]

whiter [ Generaďż˝ ]

mam pytanie...

dlaczego mnie nie lubicie??

i do tego bardziej niż grubego300 (?)

07.01.2008
21:19
smile
[2]

Nornidian [ Pretorianin ]

Może dlatego, że jesteś bardziej od grubego300, a on jest mniej od Ciebie? :o

08.01.2008
10:31
[3]

Vidos [ Legend ]

Nie znam cię, ale może dla tego -->https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

08.01.2008
13:56
smile
[4]

Puchciol [ Pretorianin ]

ja cie nawet nie znam :) ale to nie znaczy że cie nie lubie

08.01.2008
14:06
[5]

Notar [ Pretorianin ]

ja nic do ciebie nie mam i nie byłem świadkiem żeby ktoś Cię obrażał albo coś.

08.01.2008
14:09
[6]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

nie znam cie O.o

08.01.2008
14:15
[7]

monixxx [ Konsul ]

ekhem... o co chodzi? To jakaś nowa zabawa czy coś?

08.01.2008
14:19
[8]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Bo jestes idiota ?

08.01.2008
14:24
[9]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Po co robisz takie wątki czemu mnie nie lubicie i tak dostaniesz odpowiedz: bo robisz głupie wątki albo coś w tym stylu

08.01.2008
14:33
smile
[10]

kusiak11 [ Pretorianin ]

Widocznie inni mają swoje powody.....

08.01.2008
14:48
[11]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Mam pytanie. Nie da sie zmienic ksywki? A jesli mam sie ponownie zarejestrowac, to zostana mi informacja ile postow napisalem?

08.01.2008
14:49
[12]

camelx [ Pretorianin ]

Napisz do admina i błagaj ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.