GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oryginalny odtwarzacz mp3

07.01.2008
21:16
smile
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Oryginalny odtwarzacz mp3

Przeglądając forum elektrody natknąłem sie na takie cudo.



Najbardziej rozbawiło mnie tak jak jednego z użytkowników. "Wybierz numer Peśni" :D

Pomysł nietuzinkowy

07.01.2008
21:21
smile
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Może człowiek jest fanem - dajmy na to - Chóru Aleksandrowa? Wtedy UI jest jak najbardziej na miejscu :)

Poza tym: respekt dla autora. Dla mnie zawsze w samodzielnej produkcji elektroniki jest coś magicznego. To nie to, co wymuskane, lśniące gadżety z fabryki.

08.01.2008
10:13
smile
[3]

Karl_o [ maniaC ]

Dokladnie, nietuzinkowy pomysl :) Wielki Szacu dla tegoelektronika :)

08.01.2008
10:18
smile
[4]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Hehe niezły pomysł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.