grzegwa007 [ Centurion ]
Jaki telefon proponujesz
Cześć
sorry że to mój 2 wątek o komórkach ale ten ejst inny
szukam komórki zastanawiałem sie nad Nokią 6070 ale jak slyszalem nie przyda sie do zabawy
ja szukam telefonu moze nie tylko do zabawy chce dzownic smsowac ale lubie sie czasem pobawic szukam telefonu do 200 zł powinien mieć : aprat , gry java , blutooth,dużo pamięci i oczywiescie polifonia, kolorowy wysietlacz jeśli znajdziecie taki telefon dajcie mi linka do allegro albo poprostu nazwe komórki x góry dzieki
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
yy nie przyda sie do zabawy ?? o co biega ?? :o
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
MMaaZZii1155 --> Pewnie nie ma wibratora :))
cfs09 [ Konsul ]
Za 200zł to tylko możesz poszukać SE K310i