GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki telefon proponujesz

07.01.2008
21:04
[1]

grzegwa007 [ Centurion ]

Jaki telefon proponujesz

Cześć
sorry że to mój 2 wątek o komórkach ale ten ejst inny
szukam komórki zastanawiałem sie nad Nokią 6070 ale jak slyszalem nie przyda sie do zabawy
ja szukam telefonu moze nie tylko do zabawy chce dzownic smsowac ale lubie sie czasem pobawic szukam telefonu do 200 zł powinien mieć : aprat , gry java , blutooth,dużo pamięci i oczywiescie polifonia, kolorowy wysietlacz jeśli znajdziecie taki telefon dajcie mi linka do allegro albo poprostu nazwe komórki x góry dzieki

07.01.2008
21:28
[2]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

yy nie przyda sie do zabawy ?? o co biega ?? :o

08.01.2008
10:15
[3]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

MMaaZZii1155 --> Pewnie nie ma wibratora :))

08.01.2008
10:34
[4]

cfs09 [ Konsul ]

Za 200zł to tylko możesz poszukać SE K310i

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.