GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zabezpieczyć komputer w i-necie ???

07.01.2008
20:02
[1]

robal [ Konsul ]

Jak zabezpieczyć komputer w i-necie ???

Witam

Proszę o poradę jak najlepiej zabezpieczyć komputer serfując w sieci. Chodzi mi o polecenie jakiegoś darmowego firewalla, antywirusa i programu żeby być anonimowym w sieci.

Dziękuję z góry za rozwinięcie tego posta

Pozdrawiam

07.01.2008
20:03
[2]

elfik [ z wired ]

na przykład:

oryginalny spatchowany XP + SP2 + wbudowany firewall + nie klikanie wszystkiego w co popadnie.

jeśli uparcie pod kątem antywirusa; nod32 -> www.eset.pl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.