robal [ Konsul ]
Jak zabezpieczyć komputer w i-necie ???
Witam
Proszę o poradę jak najlepiej zabezpieczyć komputer serfując w sieci. Chodzi mi o polecenie jakiegoś darmowego firewalla, antywirusa i programu żeby być anonimowym w sieci.
Dziękuję z góry za rozwinięcie tego posta
Pozdrawiam
elfik [ z wired ]
na przykład:
oryginalny spatchowany XP + SP2 + wbudowany firewall + nie klikanie wszystkiego w co popadnie.
jeśli uparcie pod kątem antywirusa; nod32 -> www.eset.pl